Z okazji Dnia Kobiet w SP 2 zorganizowano Wieczorek Kabaretowy

Edukacja
Czcionka

7 marca, z okazji Dnia Kobiet, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Kraśniku odbył się Wieczorek Kabaretowy. „Świetlikowa Gromada” oraz kabaret rodziców ,,Pinezka” pod kierunkiem Anny Bartnik zaprezentowały program satyryczny pt. „Babę zesłał Bóg”.

Wystąpiły dzieci z klas edukacji wczesnoszkolnej oraz Amelia Mostrąg kl.5b i Klaudiusz Drumlak kl.6a, a także uczennice z gimnazjum Paulina Zdybel i Zuzanna Szkałuba. Wspaniałym punktem programu był występ chłopców z gimnazjum. Maciej Zdolski, Kacper Jabłoński i Łukasz Kupliński zaprezentowali w prześmieszny sposób pokaz mody dla kobiet.

 


Skecze kabaretowe przedstawili rodzice z kabaretu ,,Pinezka”: Edyta Baran, Patrycja Rycerz i Grzegorz Pacek. Gościnnie wystąpił Marcin Sapalski, który użyczył sprzętu muzycznego oraz pełnił rolę akompaniatora do piosenek dla kobiet i o kobietach. Zaproszone panie miały okazję przypomnieć sobie i zanucić znane przeboje prezentowane przez Grzegorza Packa i Annę Bartnik.

 

 

Finałem ceremonii ku czci kobiet było obdarowanie wszystkich przedstawicielek płci pięknej koszyczkami kwiatów wykonanych przez uczniów pod kierunkiem Krzysztofy Stec i Magdaleny Maj. Dyrektor Artur Domański podziękował wszystkim paniom za codzienny trud wkładany w pracę oraz złożył najlepsze życzenia od wszystkich panów. Życzył piękniejszej części naszego społeczeństwa wiele satysfakcji z codziennej pracy, a także pomyślności i radości w życiu osobistym.

 

 

Spotkanie odbyło się w obecności burmistrz Marzeny Pomykalskiej wraz z pracownicami Urzędu Miasta Kraśnik, dyrekcji szkoły - dyrektor Iwony Margoły, wicedyrektorów Ewy Matuszkiewicz i Artura Domańskiego, nauczycieli, pracowników szkoły i zaproszonych rodziców.

Na zakończenie pani dyrektor szkoły Iwona Margoła podziękowała chłopcom i mężczyznom za serdeczne życzenia, a wykonawcom za wspaniały występ.