Wybrzmiał ostatni dzwonek. Maturzyści z Trójki ze świadectwami w rękach

Edukacja
Czcionka

Wielu z nas będzie wtedy wypoczywać, korzystając z długiego weekendu, a dla nich zacznie się gorący czas. 4 maja zasiądą do egzaminu pisemnego z języka polskiego. Maturzyści z kraśnickiego Zespołu Szkół nr 3 pożegnali się dzisiaj ze szkołą.

- Dziś po raz ostatni usłyszeliście szkolny dzwonek w miejscu, które przez ostatnie lat było dla was drugim domem, a my drugą rodziną. W ciągi tych lat wypełnionych intensywną nauką i zbieraniem nowych doświadczeń staliście się bardziej dojrzali, odpowiedzialni, świadomi siebie i swoich możliwości, gotowi na podejmowanie wyzwań, przed którymi postawi was świat dorosłości. Świat, który jest w zasięgu waszej ręki, który czeka na to, aby móc wzbogacić się o waszą wiedzę, umiejętności, pomysły – przekonywała maturzystów dyrektor szkoły Aneta Jabłońska-Ośka.

Życzenia maturzystom i podziękowania nauczycielom i rodzicom złożył także Zbigniew Leziak - kierownik wydziału edukacji i sportu kraśnickiego Starostwa Powiatowego. W imieniu młodszych uczniów maturzystów pożegnała Jagoda Kulesza, a spośród kończących szkołę głos zabrała, dziękując nauczycielom, rodzicom i młodszym koleżankom i kolegom, Aleksandra Grab.

 

 

Nie zabrakło oczywiście nagród i gratulacji dla tych z absolwentów, którzy mocniej odznaczyli się w szkolnych życiu poprzez wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, działalność społeczną i artystyczną. Wśród tych ostatnich była m.in. Ilona Kurdziel, która po raz ostatni jako uczennica Trójki zaprezentowała swoje umiejętności wokalne.

 

 

To jak wyglądało zakończenie roku szkolnego klas trzecich liceum i czwartych techniku w kraśnickiej Trójce, możecie zobaczyć tutaj.