Zakończenie roku szkolnego na „Górce” ze sportowym akcentem. Foto

Edukacja
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Świadectwa i nagrody rozdane, można rozpocząć wakacje. Nie tylko zakończenie roku szkolnego było jednak powodem spotkania, które odbyło się dzisiaj w kraśnickim Zespole Szkół nr 1. Podczas tej uroczystości po raz drugi - już oficjalnie - oddano do użytku nowy obiekt sportowy przy placówce. Tym razem szkoła chciała się pochwalić i podziękować za bieżnię sportową, która powstała wokół wybudowanego w 2015 roku wielofunkcyjnego boiska.

Z gratulacjami i podziękowaniami z obydwu okazji na spotkanie przyjechali dyrektor lubelskiego oddziału KOWR Kazimierz Choma reprezentujący wiceministra Jarosława Stawiarskiego, członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego Jan Kozioł reprezentujący Marszałka Województwa Lubelskiego oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Wojtak, który występował także w imieniu starosty Andrzeja Maja.

 

 

Po życzeniach i poświęceniu obiektu był krótki pokaz sportowych umiejętności uczniów i mały sportowy sprawdzian dla gości.

Po nich przyszedł już czas na wręczenie świadectw i nagród dla wyróżniających się uczniów. Specjalne podziękowania otrzymało także dwoje nauczycieli: polonistka Ewa Kozłowska i wuefista Leszek Kapuściński, którzy odchodzą na emeryturę.

 

 

To, jak wyglądało dzisiejsze zakończenie roku szkolnego na Górce, możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.