Ponad dwustu uczniów ze stypendiami Starosty Kraśnickiego

Edukacja
Czcionka

W piątkowy wieczór w hali Zespołu Szkół nr 3 Starosta Kraśnicki wręczył 225 uczniom szkół prowadzonych przez powiat stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2017/2018. Łączna kwota przeznaczona na ten cel wyniosła 135 800 zł.

Wg. regulaminu Starosta Kraśnicki może przyznać stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce uczniowi lub absolwentowi szkoły prowadzonej, bądź dotowanej przez Powiat Kraśnicki, który uzyskał na świadectwie wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania i spełnił w poprzednim roku szkolnym odpowiednie kryteria dotyczące: średniej ocen, udziału w olimpiadach przedmiotowych lub turniejach zawodowych, czy wyników egzaminu maturalnego. Takich uczniów było tym razem 225. Wielu z nich w towarzystwie rodziców, a często jedno z nich w zastępstwie swojego syna lub córki, odebrało z rąk starosty Andrzeja Maja i przewodniczącego Rady Powiatu Zbigniewa Gawdzika nagrody. Towarzyszyli im także dyrektorzy szkół do jakich chodzą, lub chodzili.

Poniżej pełna lista nagrodzonych. Zapraszamy też do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

ZS Nr 1 w Kraśniku

  1. Angelika Ciepła
  2. Jacek Pietraszek
  3. Michał Żaba
  4. Julia Kolasa
  5. Agata Flis
  6. Magdalena Duma
  7. Zuzanna Skwara
  8. Patrycja Matuszkiewicz
  9. Marcelina Niekra
  10. Emilia Wnuczek
  11. Aleksandra Rzymek
  12. Paulina Kurzyna
  13. Dominika Makuch
  14. Rafał Nowak
  15. Martyna Nowosad
  16. Zuzanna Rupeć
  17. Klara Sobala
  18. Laura Starobrat
  19. Karol Wiśniewski
  20. Magdalena Zapalska
  21. Franciszek Rej
  22. Wiktoria Krowisz
  23. Wiktoria Baran
  24. Magdalena Bucoń
  25. Agata Ćwikła
  26. Karol Gawlik
  27. Julia Kawęcka
  28. Patryk Knieja
  29. Patrycja Krawczyk
  30. Nikodem Budkowski
  31. Rafał Burek
  32. Alicja Flis
  33. Julia Koba
  34. Martyna Konarska
  35. Maryla Niedzielska
  36. Maciej Pielaszkiewicz
  37. Mateusz Sadowski
  38. Dominika Sowa
  39. Martyna Węgorowska
  40. Julia Wieczorek
  41. Martyna Powęzka
  42. Paulina Kępa
  43. Klaudia Świąder
  44. Alicja Rębacz
  45. Adrian Rachoń
  46. Emanuela Bis
  47. Maria Bryczek
  48. Agnieszka Cichocka
  49. Dominika Ćwieka
  50. Mateusz Gąbka
  51. Magdalena Gryta
  52. Olga Hałabiś
  53. Błażej Madras
  54. Agata Miecznikowska
  55. Martyna Rynkowska
  56. Maja Sygacz
  57. Kinga Szymańska
  58. Weronika Trynkiewicz
  59. Klaudia Zdolska
  60. Oliwia Kołtun
  61. Karol Żuraw
  62. Aleksandra Surdacka
  63. Aleksandra Jarosz
  64. Karolina Hałabiś
  65. Patrycja Zgardzińska
  66. Sylwia Dębicka
  67. Aleksandra Studzińska
  68. Patryk Kaźmierak
  69. Kamila Grochocka
  70. Jadwiga Szwedo
  71. Agata Suliga
  72. Arkadiusz Nowak
  73. Konrad Żuraw
  74. Patrycja Machaj
  75. Oliwia Kuśmierz
  76. Magdalena Blacha
  77. Łucja Walas
  78. Marlena Fac
  79. Julia Tomczyk
  80. Laura Sudół
  81. Zuzanna Lebowa
  82. Wiktoria Marzec
  83. Alicja Łyjak
  84. Tadeusz Chmiel
  85. Natalia Pielaszkiewicz
  86. Weronika Skrzypek
  87. Paulina Wójcik
  88. Mateusz Turowicz
  89. Piotr Kula
  90. Konrad Ciempiel
  91. Kacper Kloc
  92. Kamil Surdacki
  93. Kacper Rosły
  94. Łukasz Likos

ZS Nr 2 w Kraśniku

  1. Ewelina Baran
  2. Marcelina Kasperek
  3. Katarzyna Staruch
  4. Klaudia Pietrzyk
  5. Mikołaj Dżugaj
  6. Michał Rozmus
  7. Jakub Biały
  8. Paweł Szwarnowski
  9. Iga Wezgraj
  10. Mikołaj Madras
  11. Bartłomiej Capała
  12. Zofia Pizoń
  13. Paulina Bańka
  14. Zuzanna Gorczyca
  15. Oliwia Adamczyk
  16. Agnieszka Liponoga
  17. Mikołaj Kroc
  18. Julia Jachymek
  19. Magdalena Pomykalska
  20. Szczepan Lech Daniel
  21. Klaudia Struzik
  22. Monika Łebkowska
  23. Gracjana Bożek
  24. Zuzanna Pliwka
  25. Anna Kołodziej
  26. Wiktoria Bańka
  27. Hiacynta Suszek
  28. Dominika Mikita
  29. Maciej Żyśko
  30. Rafał Grankowski
  31. Mateusz Stęgierski
  32. Julia Siwiec
  33. Natalia Pęczkowska
  34. Klaudia Kurz
  35. Izabela Gil
  36. Anita Dec
  37. Jakub Bańka
  38. Dawid Nalepa
  39. Dominika Kajda
  40. Katarzyna Steć
  41. Karolina Pomorska
  42. Jakub Woźniak
  43. Bartosz Pietraś
  44. Weronika Wrzos
  45. Weronika Henzler
  46. Jakub Tarkowski
  47. Mateusz Nowak
  48. Daniel Orzeł
  49. Grzegorz Surowiec
  50. Franciszek Włodarczyk
  51. Alicja Wilk
  52. Sylwia Kozakiewicz
  53. Wioleta Surowiec
  54. Julia Surdacka
  55. Natalia Surowiec
  56. Klaudia Wojtysiak
  57. Marcin Kaniewski
  58. Marcin Wieleba
  59. Weronika Widomska
  60. Michał Ćwik
  61. Oliwia Nagajek
  62. Kamila Rostek
  63. Sylwia Cieplak
  64. Katarzyna Winiarczyk
  65. Bartosz Osojca
  66. Aneta Suchanek
  67. Tomasz Terelak
  68. Karolina Tracz
  69. Paulina Widz
  70. Jan Zapalski
  71. Michał Lenart
  72. Piotr Liponoga
  73. Anna Chrabąszcz
  74. Karol Bigosiński
  75. Jarosław Baran
  76. Aleksandra Kobylska
  77. Emilia Jarosz
  78. Filip Duda
  79. Nina Ćwieka
  80. Milena Wajs
  81. Gabriela Ćwikła
  82. Monika Wielgus
  83. Wiktoria Potępa
  84. Karolina Mróz
  85. Kacper Wójcik
  86. Aleksandra Wojciechowska
  87. Milena Mazurek
  88. Kacper Turkowski
  89. Karolina Węcławska
  90. Paulina Lisek
  91. Magdalena Kuśmierz
  92. Kamil Szafran
  93. Monika Marek
  94. Paulina Szynkowska
  95. Gabriela Staszowska
  96. Kamil Olech
  97. Faustyna Martyniuk

ZS Nr 3 w Kraśniku

  1. Kacper Bielak
  2. Tomasz Duda
  3. Rafał Paluch
  4. Karolina Grzywacz
  5. Mateusz Nieściur
  6. Tomasz Stefaniak
  7. Michał Czajka
  8. Michał Rogala

ZS – CKZiU w Urzędowie

  1. Sylwia Piłat

 

ZS w Annopolu

  1. Agata Lipiec
  2. Sylwia Klaudia Trela
  3. Urszula Dors
  4. Justyna Jaśkiewicz
  5. Aleksandra Mazurkiewicz
  6. Hubert Rybak
  7. Daria Czuja
  8. Olga Burda
  9. Magdalena Polak

ZS Nr 1 w Zakrzówku

  1. Patrycja Michalak
  2. Izabela Matyjaszek
  3. Andrzej Jarosz
  4. Szymon Szostak

ZS w Wólce Gościeradowskiej

  1. Michał Woźniak
  2. Weronika Flisek
  3. Kamil Wójtowicz
  4. Oliwia Magdziak
  5. Alicja Kiliańska
  6. Przemysław Starek
  7. Natalia Myszka
  8. Oliwia Konopa
  9. Wiktoria Janiec
  10. Olga Dobrzańska
  11. Aleksandra Zawisza
  12. Anna Pierzchała