21.12.2014
Kontakt z redakcją
Ustaw jako stronę domową
RSS

Porażka na początek rundy rewanżowej: Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1:2

Słowa kluczowe: izolator boguchwala. III liga | mecz | pilka nozna | Stal Krasnik

Eduardo imponował walecznością i szybkością.
Eduardo imponował walecznością i sz …
Nieudanie rundę rewanżową rozpoczęła dzisiaj Stal Kraśnik. Na własnym boisku poniosła porażkę z Izolatorem Boguchwała 1:2. Tylko minimalnym usprawiedliwieniem dla naszych piłkarzy może być fakt, że przez dłuższy czas grali w osłabieniu.

Wspomniane osłabienie to efekt drugiej żółtej, a tym samym czerwonej kartki, dla debiutującego w ligowych rozgrywkach w barwach Stali Eduardo da Conceiçao Maciela (ostatnio OKS Olsztyn). Eduardo do chwili zejścia z boiska był bez wątpienia na nim najlepszy. Imponował waleczności i szybkością. Niestety tym razem nie potwierdził swoich atutów strzeleckich, którymi przekonywał do siebie w sparingach.
Bramkę dla naszych przepięknym strzałem w okienko zdobył za to Łukasz Mietlicki. Radość z prowadzenia nie trwała jednak zbyt długo, bo kilka minut później w polu karnym przewrócił się Eduardo, co sędzia zakwalifikował jako symulowanie faulu. Jak to się skończyło, już wspominaliśmy. W osłabieniu Stal, słaba w tym meczu przede wszystkim w środku pola, nie była natomiast w stanie utrzymać korzystnego dla siebie wyniku i straciła dwie bramki.
Fotorelację z meczu znajdziesz tutaj lub klikając na zdjęcie dołączone do tekstu.

Odsłon: 1176   Dodaj do 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz, zarejestruj się jeśli jeszcze nie masz konta

busy

Reklama

dalkia_zuzel

Bądź z nami na facebooku

Home Sport Porażka na początek rundy rewanżowej: Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1:2