Przez trzy dni uczestnicy III Kraśnickich Warsztatów Gospel pracowali w duchu tej muzyki. W niedzielę przy pełnej sali pod wodzą zespołu Heven Up zaprezentowali utwory, które udało im się poznać podczas warsztatów.

Slot Art Festival to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce. Przez pięć dni w Lubiążu na Dolnym Śląsku odbywają się dziesiątki warsztatów, imprez, projekcji filmowych, wykładów i oczywiście koncertów. Jeśli chodzi o te ostatnie, to jednym z elementów wydarzenia jest Scena Konkursowa w Wozowni. Szansę na zaprezentowanie na niej i na bilet na Dużą Scenę Slot Art Festiwal 2017 mają kraśnicka Maszyna i Spring Rolls.

W najbliższą niedzielę biegowe święto w Kraśniku – II Półmaraton im 24. Pułku Ułanów, ale także największa biegowa impreza w Polsce, czyli ORLEN Warsaw Marathon. Tradycją już stało się, że warszawskim zawodom towarzyszą koncerty. Jednym z zespołów, który muzycznie będzie dopingował maratończyków w stolicy, będzie grupa Spring Rolls.

Na jutro (20 kwietnia) zaplanowane były V Licealia Powiatu Kraśnickiego, impreza skierowany do młodzieży z terenu powiatu kraśnickiego. Niestety pogoda pokrzyżowała szyki organizatorom wydarzenia, które miało się odbyć pod Sceną Letnią CKiP i na obiektach MOSiR-u. Zdecydowano się ją przenieść na czerwiec.

Więcej artykułów…