Ogłoszenie

Kabaret Neo-Nówka zawita do Kraśnika z programem ?Pielgrzymka do miejsc śmiesznych?

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

noeonowkaŚmialiście się do łez przy oglądanych w telewizji skeczach o ?Księdzu i kościelnym?, ?Rozmowa kwalifikacyjna? albo ?Niebo?? Już niedługo kabaret, który między innymi dzięki nim uważany jest za najlepszego, albo przynajmniej jednego z najlepszych specjalistów od rozśmieszania w Polsce, zawita do Kraśnika. Neo-Nówka wystąpi u nas z najnowszym programem zatytułowanm ?Pielgrzymka do miejsc śmiesznych?.

 

Wrocławianie podczas wizyty w naszym mieście zabiorą widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno. W programie ?Pielgrzymka do miejsc śmiesznych? Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży.

W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również tego, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, czyli autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: ?Tego jeszcze nie grali?. To po prostu trzeba zobaczyć.

 

Neo-Nówka w programie ?Pielgrzymka do miejsc śmiesznych?

Kraśnik, 11 kwietnia 2014 r., Centrum Kultury i Promocji, godz. 20.00

Bilety w cenie 55 zł do nabycia w CKiP (Al. Niepodległości 44), tel. 81-825-63-36

Najnowsze ogłoszenia