Ogłoszenie

"Taka jak Ty", czyli płytowy debiut zespołu Pawkin. Już 8 marca

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pawkin_okladka_taka_jak_ty
Płytowy debiut zespołu Pawkin już w sobotę
Występują od listopada 2011 roku, ale początków ich działalności trzeba szukać kilka lat wcześniej. Między innymi w 2006, kiedy to wydany został singiel ?Blues Mieszka w Polsce? - kompozycja autorstwa Sławka Wierzcholskiego. W jego nagraniu udział wzięli między innymi: Andrzej Pawka i Ireneusz Muszyński. Teraz ci dwaj kraśniccy muzycy z czterema kolegami jako zespół Pawkin wydają debiutancką płytę. Premiera albumu ?Taka jak Ty? już 8 marca.

 

Swoich wielbicieli mają już od kilku lat, ale rozgłos na cała Polskę przyniósł im ubiegłoroczny występ w muzycznym show telewizji Polsat - Must Be The Music. Dzięki temu mieli okazję zaprezentować się 9 milionowej publiczności.

W skład zespołu Pawkin wchodzą: Andrzej Pawka - wokal, Irek Muszyński - perkusja, Maciek Płokita - gitara, Piotrek Koszałka - gitara, Lesław Krasoń - bas, Bartek Abramowicz ? klawisze. Na koncertach prezentują przede wszystkim utwory autorskie oraz starannie dobrane covery i standardy ? zarówno polskie jak i zagraniczne.

Pawkin_IMG_2126
Zespół Pawkin foto Artur Mulak

Premiera ich debiutanckiego albumu pt. ?Taka jak Ty? zaplanowana została na sobotę 8 marca. Oficjalnie zostanie on zaprezentowany podczas koncertu w lubelskim Klubie Graffiti (początek o godz. 20:00, bilety 15 zł). Oczywiście będzie go można tam także kupić.

Na debiutancki krążek grupy ?Pawlin? składa się dziesięć potencjalnych przebojów. Kilka z nich można było już usłyszeć, bo jako single zostały wydane utwory: ?Zaufaj mi jeszcze raz?, ?To co chcesz usłyszeć? oraz ?Pomóż Mi?

Poniżej możnazobaczyć teledysk do ostatniego z nich. Zachęcamy do obejrzenia, posłuchania i oczywiście zakupu płyty i dobrej zabawy podczas koncertów.

 

 

A więcej o zespole można znaleźć na jego stronie internetowej lub profilu facebookowym.

Najnowsze ogłoszenia