Ogłoszenie

Kraśnik. Moc atrakcji z Cyrkiem Zalewski. Mamy dla was bilety

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

cyrk_zalewski_IMG_7874
Kaskaderzy w kuli śmierci
Konie maści Palomino, wielbłądy, pudle, iluzjonista kieszonkowiec, kula śmierci i wiele innych atrakcji będzie można już w poniedziałek, 2 czerwca, zobaczyć w Kraśniku do którego przyjeżdża Cyrk ?Zalewski?. Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia (osoba dorosła+dziecko do 10-ciu lat).

 

Cyrk Zalewski to jedna z najbardziej znanych w Polsce grup cyrkowych. Podczas jego przedstawień, oprócz naszych rodzimych, można zobaczyć artystów m.in. z Meksyku, Brazylii, Rosji czy Białorusi.

cyrk_zalewski_IMG_7451
Akrobacje

Przed kraśnicką publicznością wystąpi m.in. młod utalentowany, pochodzący z Meksyku, Klaun Versace. W pokazie wyższej szkoły jazdy na koniach zaprezentuje się Duo Urunov, zdobywca nagrody na najbardziej prestiżowej imprezie w branży cyrkowej - Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Będzie też coś dla ceniących mocne wrażenia - prosto z Brazyli kaskaderzy na motorach w kuli śmierci.

Te wszystkie i wiele innych atrakcji będzie można zobaczyć już w poniedziałek, 2 czerwca, o godz. godz. 17:00 w starej dzielnicy Kraśnika przy ul. Oboźnej (targowisko).

cyrk_zalewski_wysza_szkoa_jazdy
Pokazy z udziałem zwierząt
Dla pierwszych trzech osób które przyślą do nas e-maila (adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) o tytule Cyrk Zalewski, a w treści podadzą swoje imię, nazwisko i adres, mamy 3 darmowe dwuosobowe wejsciówki (osoba dorosła + dziecko do lat 10). O możliwości i sposobie odebrania wejściówek tych do których one trafią poinformujemy drogą elektroniczną.

Zachęcamy do obejrzenia spektaklu artystów cyrkowych. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

 

Aktualizacja, 31.05

Bilety rozdane!

Jak można sie było spodziewać odzew w sprawie biletów do Cyrku był duży. Do rozdania za pośrednictwem portalu mieliśmy ich niestety tylko 3. Zgodnie z zapowiedzią dwuosobowe wejściówki na przedstawienie Cyrku Zalewski trafiają do tych, którzy byli najszybsi. A byli to Karolina Sola z Kraśnika, Marta Pyzik ze Stróży i Aleksander Szpilewski z Kraśnika. Do osób tych wysłaliśmy e-maile z informacją jak mogą odebrać bilety. Życzymy miłych wrażeń

 

Najnowsze ogłoszenia