Ogłoszenie

Kraśnik Blues Meeting 2014. 9 zespołów zaproszonych do występów konkursowych

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

sexy_mama_blues_band
Jednym z zespołów zakwalifikowanych do występów konkursowych podczas KBM 2014 jest Sexy Mama Blues Band foto profil FB grupy
Na koniec wakacji, 30 sierpnia, czeka nas VI Ogólnopolski Festiwal Bluesowy Kraśnik Blues Meeting 2014. Odbędzie się on na scenie letniej za CKiP. Znamy już nie tylko gwiazdy bluesa które u nas wystąpią, ale także zespoły zakwalifikowane do części konkursowej imprezy.

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń konkursowe jury do występów w Kraśniku zaprosiło grupy: "Deluxe", "FSC Hot Road", "Jazz Lok", "Lorneta", "Sexy Mama Blues Band", "Coś tak o", "Side-Road", "Simple Wine" oraz "TheBL Blues Band". Łączna suma nagród wynosi 10 000 zł. Grand Prix Festiwalu to 5 000 złotych, a dodatkowe 5 000 zostanie rozdzielone według uznania jury.

Jeżeli chodzi o wspomniane na wstępie gwiazdy, to przypominamy, że w Kraśniku będzie można usłyszeć: Sławka Wierzcholskiego & Nocną Zmianę Bluesa, Leszka Cichońskiego, Dr Blues & Solul Revision & Niki Buzz, Gang Olsena oraz kraśnicką grupę Pawkin w bluesowej odsłonie.

Najnowsze ogłoszenia