Ogłoszenie

Piersi przyciągnęły tłumy. Dni Annopola za nami FOTO

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:17825 left}Zapowiadaliśmy, że będzie zabawa i będzie się działo i tak było. Szczególnie podczas koncertu zespołu Piersi, który przyciągnął wczoraj na annopolski stadion tłumy ludzi. Ale i ci którzy dotarli tam wcześniej, na brak powodów do zabawy też narzekać nie mogli. Zadbali o to organizatorzy Dni Annopola, czyli władze miasta, Centrum Kultury i Radio Lublin.

 

Świętowanie w nadwiślańskim samorządzie rozpoczęło się już w sobotę, choć tę część imprezy, przede wszystkim animacje przygotowane dla dzieci na miejskim rynku, pokrzyżowała pogoda. {datsopic:17815 right}

W niedzielę aura już jednak dopisywała, dzięki czemu stadion Wisły Annopol z godziny na godzinę zapełniał się. Jak można było się spodziewać kulminacja była na koncercie zespołu Piersi.

Przed gwiazdą wieczoru na scenie zaprezentowali się między innymi lokalni annopolscy artyści z miejscowego Domu Kultury, gościeradowska grupa Hydrofornia, lubelscy artyści z programem biesiadnym oraz zespół Spring Rolls. Były także konkursy dla uczestników festynu i ogłoszenie wyników zawodów wędkarskich. Swoimi rzeźbiarskimi umiejętnościami chwalił się Stefan Stachula, a motoryzacyjną pasją dzielił Adam Dęga.

{datsopic:17723 left}Wiele atrakcji czekało też na dzieci.

 

Jak niedzielna część Dni Annopola wyglądała okiem naszego fotoreportera można zobaczyć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęć dołączonych do artykułu.

Najnowsze ogłoszenia