Ogłoszenie

Dożynki w Wilkołazie: Golce zagrały w deszczu, ale publiczności to nie odstraszyło FOTO

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

{datsopic:19173 left}Tak jak zapowiadaliśmy, mimo że pogoda wczoraj raczej zabawie w plenerze nie sprzyjała, minionej niedzieli odbyła się pierwsza tura tegorocznych dożynkowych festynów na terenie powiatu kraśnickiego. Świętowali między innymi mieszkańcy gminy Wilkołaz. Mimo że w czasie koncertu gwiazdy imprezy - Golec uOrkiestry - lał deszcz, publiczność bawiła się bardzo dobrze.

 

Bo jak tu choć zimo i mokro nie bawić się przy takich przebojach jak Lornetka czy Słodycze. Bracia Łukasz i Paweł Golcowie wraz z ekipą pokazali na co ich stać.

Przed Golcami na scenie zaprezentował się między innymi wilkołaski zespół Insomnia oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wilkołaza. Po muzykach z Milówki do zabawy zachęcały natomiast zespoły Meguster, Tex, Faster i No Name. {datsopic:19160 right}

Jak przystało na dożynkowy festyn nie zabrakło także podziękowań i życzeń dla bohaterów tego święta, a więc rolników. Oprócz władz gminy na czele z wójtem Andrzejem Łysakowskim składali je wojewoda Wojciech Wilk, eurodeputowany Krzysztof Hetman oraz starosta kraśnicki Andrzej Maj.

 

To jak okiem naszego fotoreportera wyglądały koncerty zespołu Insomnia, Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Wilkołazie oraz Golec uOrkiestry można zobaczyć klikając tutaj lub na jedno ze zdjęc dołączonych do tekstu.

Najnowsze ogłoszenia