Ogłoszenie

Powiatowe dożynki już w niedzielę w Dzierzkowicach. Muzyczną gwiazdą Oddział Zamknięty

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

oz_w_dzierzkowicachZa nami już dożynkowe festyny w gminach powiatu kraśnickiego. Kulminacją świętowania z okazji zakończenia żniw będą uroczystości przygotowywane wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku i gminę Dzierzkowice. Muzyczna gwiazdą imprezy, która odbędzie się 7 września w Dzierzkowicach, będzie Oddział Zamknięty.

 

Uroczystości dożynkowe rozpocznie o godzinie 13:00 polowa msza święta, która odbędzie się przy pomniku na dzierzkowickim rynku. Cześć oficjalna powiatowych dożynek zaplanowana jest na godzinę 15:00. Po niej przewidziane są prezentacje i rozstrzygnięcie konkursu na wieniec dożynkowy. Od godziny 16:00 na scenie rozstawionej na stadionie sportowym ULKS-u prezentować się będą zespoły z terenu powiatu kraśnickiego, a po nich wystąpi Dziani Szmidt Cygańskie Gwiazdy.

Koncert gwiazdy wieczoru ? Oddziału Zamkniętego ? zaplanowany jest na godzinę 21:00. Będzie to szczególny koncert w którym usłyszeć będzie można na pewno największe przeboje grupy, która w tym roku świętuje 35 lat działalności artystycznej.

Festyn zakończy pokaz sztucznych ogni.

 

dozynki_powiatowe_2014

Najnowsze ogłoszenia