Ogłoszenie

Agni Caldarar w The Voice of Poland. Odcinek z kraśniczanką już dzisiaj!

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Licealia_2014_BUB_3626
Agni Caldarar w towarzystwie zwycięzcy 4. edycji VOP Juana Carlosa Cano. foto PB
W sierpniu zapowiadaliśmy, że kraśniczanka Agni Caldarar pomyślnie przeszła eliminacje i dostała się do etapu "przesłuchań w ciemno" muzycznego show telewizyjnego "The Voice of Poland" emitowanego na antenie TVP 2. Dzisiaj będzie można obejrzeć odcinek programu z jej udziałem i przekonać się, czy ktoś z sędziów: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Thomson i Baron lub Marek Piekarczyk po usłyszeniu jej głosu odwróci się.

 

 

Warto więc zasiąść dzisiejszego wieczora przed telewizorem i włączyć TVP 2. Wtajemniczeni już wiedzą czy Agni urzekła swoim głosem jurorów i ewentualnie do czyjej drużyny trafiła. Reguły programu nie pozwalają tego jednak oficjalnie zdradzać. Wszystko wyjaśni się po godzinie 20:00.

Agni_Caldarar_w_VOP_10711168_952430454773524_501985319_n
Agni Caldarar w The Voice of Poland. foto Dagmara Róg

 


Przeczytaj też:

Kraśniczanka postara się zachwycić jurorów The Voice of Poland 


 

Małą zapowiedź tego co zobaczymy i usłyszymy w dzisiejszych odcinkach VOP można zobaczyć tutaj. Agni i jej przyjaciele, którzy towarzyszyli jej podczas nagrań, pojawiają się w tej zapowiedzi.

 

Próbkę możliwości Agni, jej wczorajszy występ podczas kraśnickich Licealiów, można zobaczyc na naszym profilu facebookowym.  

 

Aktualizacja

The Voice of Poland: Agni Caldarar w drużynie Justyny Steczkowskiej! 

Najnowsze ogłoszenia