Ogłoszenie

"Sztukmistrz śpiewa". Jan Kondrak wystąpi w piątek Kraśniku

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Plakat_-_JAN_KONDRAKJuż jutro, w piątek 17 października o godz. 18.00 w Osiedlowym Kultury ?Czerwoniak" w Kraśniku wystąpi Jan Kondrak z recitalem pt. ?Sztukmistrz śpiewa".

 

Recital utrzymany będzie w konwencji teatralnej, z dużą ilością dialogów muzycznych. W repertuarze zaprezentuje utwory własne oraz utwory Edwarda Stachury i Stinga.

Jan Kondrak to znany artysta związany z piosenką autorską. Jest jednym z liderów piwnicy artystycznej Lubelska Federacja Bardów.

Był zwycięzcą ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA w Ostrołęce (Grand Prix), laureatem nagrody głównej Ogólnopolskich Spotkań Estradowych OSET w Rzeszowie, laureatem Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie i Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (za tekst), dwukrotnym laureatem FAMY w Świnoujściu (za scenariusz i utwory dla Marka Dyjaka), był twórcą i szefem artystycznym Festiwalu Kultury Ekologicznej w Józefowie. Wydał cztery pozycje fonograficzne z własnymi tekstami (Wyzwanie, Tym, co pod wiatr, Romanse ballady, Kto, co), cztery pozycje z tekstami Edwarda Stachury (Missa pagana, Tango Triste, Madame I i Madame II) oraz Kolędy przy gitarze.

Najnowsze ogłoszenia