Ogłoszenie

Agni Caldarar w The Voice of Poland. Bitwa przegrana, ale jest potencjał VIDEO

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

agni_caldarar_BUB_8273
Agni Caldarar. foto PB
Wczoraj wieczorem telewizyjna Dwójka wyemitowała kolejny odcinek programu The Voice of Poland. Zobaczyć można było w nim występ kraśniczanki Agni Caldarar. Nasza wokalistka niestety na etapie bitwy odpadła z muzycznego show TVP 2, ale pokazała, że ma spory potencjał i to na pewno nie było jej ostatnie słowo.

 

Agni Caldarar na etapie bitew w ramach The Voice of Poland zmierzyła się z Ewą Michrowską. W duecie wykonały utwór ?Cicho? Ewy Farnej. Trenerka wokalistek, Justyna Steczkowska, i inni jurorzy byli surowi dla obu wokalistek. Ostatecznie Justyna wybrała Ewę.

Agni niestety "zjadł" chyba stres. Zdaniem jurorów wypadła z rytmu i miała gorszy kontakt z publicznością i jurorami . Warto jednak wspomnieć o pozytywach. Zdaniem Edyty Górniak Agni nasza wokalistka ma "power w głosie". Podkreśliła to podobnie jak Marek Piekarczyk, który przekonywał, że kraśniczanka ma piękny głos, ale zabrakło jej wiary w siebie.

 


Przeczytaj też:

Agni Caldarar w "Pytaniu na śniadanie" o trudnej drodze do uzyskania polskiego obywatelstwa 

Newsweek: Ludzie których nie chce Polska

The Voice of Poland: Agni Caldarar w drużynie Justyny Steczkowskiej! 

Kraśniczanka postara się zachwycić jurorów The Voice of Poland 


 

- Masz świetny głos, masz taką siłę. Ty zabijasz tym dźwiękiem, ale tak jakbyś nie trafiała w dziesiątkę. Dlaczego tak jest ? Jak jesteś muzykalna, to niemożliwe żebyś nie miała poczucia rytmu. Być może Marek ma rację, najpierw znajdź poczucie własnej wartości, a później odszukaj rytm w sobie. To jest niewiarygodne. Ty masz wokal nad wokale - powiedziała z kolei o występie kraśniczanki Justyna Steczkowska.

W studiu podczas pitwy Agni towarzyszył jej tata Krzysztof Wilk, nauczyciel śpiewu Paweł Cieliczko oraz przyjaciółka Dagmara Róg.

Tym razem się nie udało, ale wszystko jeszcze przed Agni. Trzymamy kciuki.

 

Bitwę na wokale Agni i Ewy w ramach The Voice of Poland można zobaczyć poniżej.


 

{youtube}ZdveBC7x5nk{/youtube}

Najnowsze ogłoszenia