Ogłoszenie

"Historia z kryminałem w tle" - teledysk do utworu grupy G.A.T.E już do obejrzenia WIDEO

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

GATE_zespolO projekcie muzycznym pod nazwą G.A.T.E z udziałem dwóch kraśniczan, Piotra Surowca i Grzegorza Siwca, informowaliśmy już w lipcu tego roku. Na początku 2015 roku planowana jest premiera Epki (minialbumu) stworzonego przez grupę. Jednym z promujących go singli jest utwór "Historia z kryminałem w tle". Od kilku dni można obejrzeć nakręcony do niego teledysk.

 

Zespół G.A.T.E powstał w listopadzie 2013 roku. Tworzą go: Agnieszka Wiechnik (wokal i teksty), Grzegorz Siwiec (perkusja i kompozycje), Piotr Surowiec (instrumenty klawiszowe i aranażacje), Krzysztof Sołtys (gitara basowa). Grupa wydała do tej pory 2 single i nakręciła 1 teledysk. Obecnie ma 7 gotowych utworów do wydania na Epce. Cały czas pracuje też nad materiałem na debiutancką płytę.

 


Zobacz też:

G.A.T.E. ? czyli nowy projekt doświadczonych muzyków z udziałem kraśniczanin VIDEO 


 

Jak już informowaliśmy, muzycy tworzący zespół mają spore doświadczenie sceniczne, a także fonograficzne. Kraśniczan, Piotra Surowca i Grzegorza Siwca, można kojarzyć chociażby z zespołów Paranormal i For Teens.

 

Zapraszamy do obejrzenia teledysku do utworu "Historia z kryminałem w tle". Zdjęcia i montaż teledysku zrealizowane zostały przez grupę Xvisuals Movie Workshop w osobach Paweł Iwaniuk, Jakub Boczkowski, Sławomir Jóźwik.

 

 

To co się dzieje u zespołu można śledzić na na jego facebookowym profilu.

Najnowsze ogłoszenia