Zorganizowali charytatywny bal, by Justynka mogła się uśmiechać

Kultura i rozrywka
Czcionka

bal_charytatywny_dla_justynki_AS317314O 11-letniej Justynce, kraśniczance, która dzielnie walczy z nowotworem pnia mózgu, i o tych, którzy ją wspierają, informowaliśmy już przy okazji kiermaszu, który odbył się na jej rzecz w grudniu. Co ważne wsparcie to nie było jednorazowym aktem dobrego serca. W minioną sobotę, 31 stycznia, odbył się nieWielki Bal Charytatywny pt. " Uśmiech Justynki ".

Impreza została zorganizowana przez grono osób o gorących sercach pod patronatem Fundacji "Za Bramą". Lokal udostępnił Osiedlowy Dom Kultury SM "Pomoc", a właścicielka firmy "Szyk" przemieniła go w salę balową. Wyborny poczęstunek zapewnili restauratorzy, właściciele sklepów i firm z branży spożywczej z Kraśnika i okolic. Gości bawił natomiast zespół muzyczny "Sliver ".bal_charytatywny_dla_justynki_P7310016

Uczestnicy balu Justynkę wspierali nie tylko płacąc wpisowe, ale także uczestnicząc w loterii, w której do wylosowania były bony ufundowane przez lokalnych przedsiębiorców i właścicieli sklepów.

Dochód z balu, 7 400 zł, zasilił utworzone przez Fundację "Za Bramą" subkonto Justynki.

 


Zobacz też:

"Uśmiech Justynki". Zorganizowali kiermasz na rzecz dziewczynki walczącej z nowotworem mózgu 


 

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że bal mógł się odbyć. Podziękowania te kierowane są między innymi do prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Pomoc" Stanisława Bielenia, kierownik ODK "Czerwoniak" Elżbiety Wierzchowiak, Moniki Margiel - właścicielki firmy "Szyk ", firmy "Skarem", Hurtowni "Jolka " oraz Agencji Reklamowej " Bez- Pol ".

bal_charytatywny_dla_justynki_AS317286O część kulinarną balu zadbały pani Teresa Wróbel oraz Restauracja "Sprytna Kuchnia ", Hurtownia warzyw i owoców "Minneola", Hurtownia Wędlin i Mięsa "Smaczek", firmy "Fanaberia"- usługi kulinarne, "Przysmaki Pani Ani", PSS "Społem", PPHU "Welman", Bar "HIT", Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Opolu, Restauracja "Finezja", Piekarnia Kazimierza Wojcieszyna, Hurtownia Wędlin "Kabanos", Carrefour Express z dzielnicy fabrycznej Kraśnika, Stołówka "Maja" przy PSP nr 1 w Kraśniku, Zajazd "Marta", Zakład Przetwórstwa Mięsnego "MAX", Sklep warzywniczo-spożywczy Agata Czempińska oraz Pieczarkarnia z ul. Batalionów Chłopskich.

Podziękowania przekazujemy również dla państwa Magdaleny i Pawła Stelmachów, Anny Jabłońskiej, Anny Stępień, Krzysztofa Margiela, Katarzyny Dul, Witolda Szwedo firmy "Auto Marian" Mariana Kapicy oraz właścicieli ponad 30 firm, którzy ufundowali bony na loterię fantową.

bal_charytatywny_dla_justynki_AS317265

bal_charytatywny_dla_justynki_AS317320

bal_charytatywny_dla_justynki_AS317180

bal_charytatywny_dla_justynki_AS317250