Ogłoszenie

Annopol. Kadry z podróży, czyli wystawa prac fotograficznych Dariusza Zgardzińskiego

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

wystawa_fotograficzna_annopolBurmistrz miasta Annopola i annopolskie Centrum Kultury zapraszają na wernisaż i wystawę fotograficzną Dariusza Zgardzińskiego "Kadry z podróży". Będzie można obejrzeć fotografie m.in.  z Wysp Kanaryjskich, Włoch, Holandii, Irlandii, z Balearów, Malty, Korsyki, Elby, Monako, Wysp Złotych, Sardynii, Wyspy Św. Małgorzaty i wielu innych miejsc.

 

 

Autor to urodzony w Kraśniku, pochodzący z Annopola, a zamieszkały na stałe w Irlandii fotograf amator, którego jedną z pasji jest właśnie fotografia podróżnicza. Po kilku wystawach w Polsce i na Zielonej Wyspie po raz pierwszy zaprezentuje swoje prace w rodzinnym mieście.

Na wystawie będzie można zobaczyć fotografie m.in. z Wysp Kanaryjskich, Włoch, Holandii, Irlandii, z Balearów, Malty, Korsyki, Elby, Monako, Wysp Złotych, Sardynii, Wyspy Św. Małgorzaty i innych miejsc, które autor odwiedził w ostatnich latach.

Wernisaż zaplanowany jest na dzisiaj, 8 lutego, na godz. 17:00 w Centrum Kultury w Annopolu. Będzie można ją tam oglądać do końca miesiąca.

Najnowsze ogłoszenia