Ogłoszenie

Janusz Yanina Iwański zaśpiewa przeboje Krzysztofa Klenczona. Już w niedzielę w Kraśniku

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

yanina_IMG_7942
Na zdjęciu występ Yaniny Iwańskiego w Kraśniku w październiku 2014 r. foto powiat kraśnicki
W najbliższą niedzielę, 15 lutego, w Osiedlowym Domu Kultury SM ?Pomoc? odbędzie się koncert Janusza Yaniny Iwańskiego. Artysta zaśpiewa podczas niego największe przeboje Krzysztofa Klenczona, legendarnego lidera Czerwonych Gitar i Trzech Koron.

 

Janusz Yanina Iwański to gitarzysta, kompozytor, producent, wokalista i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem Maanam, a także z dokonań duetu Stanisław Soyka - Yanina Iwański, z którym ma na koncie ponad 1500 koncertów zagranych nie tylko w kraju, ale także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Podczas kraśnickiego koncertu będzie można usłyszeć w jego wykonaniu, w nowych aranżacjach, wiele niezapomnianych przebojów Krzysztofa Klenczona, takich jak ?Port?, ?10 w skali Beauforta?, "Powiedz stary gdzieś ty był", czy ?Kwiaty we włosach?. Nie zabraknie oczywiście ?Wielkiego podzielenia? oraz kilku innych, autorskich piosenek Yaniny Iwańskiego.

Na koncert zapraszają starosta kraśnicki Andrzej Maj oraz ODK SM ?Pomoc? w Kraśniku. Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

 

info za Powiat Kraśnicki

Najnowsze ogłoszenia