Ogłoszenie

Zagrają w Kraśniku dla Angeliki. Gwiazdą wieczoru zespół Piersi

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Piersi_koncert_w_Annopolu_BUB_4703
Podczas koncertu Razem dla Angeliki wystąpi m.in. zespół Piersi. foto PB
O tym, że kraśniczanie nie są obojętni na ludzkie cierpienie i mają dobre serca mogliśmy się przekonać już nie raz. Wkrótce będzie kolejna okazja by pokazać, że jest tak nadal. W przyszłym tygodniu w kraśnickim Centrum Kultury i Promocji odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem "Razem dla Angeliki". Jego gwiazdą będzie zespół Piersi.

 

Angelika ma 22 lata. Urodziła się z wadą serca, ale jeszcze do niedawna pracowała i uczyła się. Jesienią ubiegłego roku, po operacji serca, doszło do pęknięcia tętniaka o którego istnieniu nie wiedziała. Młoda kobieta była w śpiączce, a jej wynikiem jest niedowład czterokończynowy. Nadzieję na powrót do normalnego życia daje rehabilitacja, ale jej koszty są bardzo duże. To na rehabilitację Angeliki właśnie zbierane będą pieniądze podczas kraśnickiej imprezy.

 


Zobacz też:

Kraśnik zagrał dla Jasia walczącego z nowotworem oka 

Piersi przyciągnęły tłumy. Dni Annopola za nami FOTO 


 

Koncert Charytatywny "Razem dla Angeliki" odbędzie się w czwartek 23 kwietnia w Sali Widowiskowej CKiP w Kraśniku. Początek o godz. 17:00. Wystąpią podczas niego Fall of Hours, dzieci i młodzież z CKiP, Classical Beat z ZS nr 1 w Kraśniku, Jazzy Soul, Pawkin, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Piersi.

Podczas koncertu licytowane będą różnego rodzaju przedmioty przekazane przez wiele osób i instytucji. Wśród ofiarodawców są m.in.: Dawid Kwiatkowski, Rahim, Perfect, Mateusz Ziółko, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Teatr Muzyczny w Lublinie, STUDIO BUFFO w Warszawie, SIRIUS - Instytut Odnowy Biologicznej w Kraśniku, MPK w Kraśniku, Katarzyna Kuraczyk, Dariusz Wielgus, Jacek Skrok itd.

Dołączcie do dobrej zabawy w szczytnym celu.

 

razem_dla_angeliki

Najnowsze ogłoszenia