Ogłoszenie

Eska.pl: Kraśniczanka Julia Chmielarska jak młoda Britney Spears i Christina Aguilera?

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

O utalentowanej młodej kraśnickiej wokalistce już pisaliśmy przy okazji jej ubiegłorocznego występu w finale Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, czy zakończonych kolejnym sukcesem występie w eliminacjach do tegorocznej edycji tej imprezy. Zanim jednak Julia Chmielarska, bo o niej mowa, ponownie zaprezentuje się w Koninie, wystąpi podczas festiwalu na Malcie. Portal eska.pl informując o tym porównuje ją do młodej Britney Spears i Christiny Aguilery.

 - Po obejrzeniu występu Julii Chmielarskiej np. z piosenką Calling All The Monsters od razu nasuwają się nam skojarzenia z wykonaniami młodej Britney Spears czy też Christiny Aguilery. Dziewczynka nie tylko może pochwalić się mocnym wokalem jak wówczas kilkuletnie amerykańskie wokalistki, ale i jest do nich podobna! - napisali autorzy artykułu, który w całości można odnaleźć tutaj

Malta International Singer's Festival 2015, podczas którego Polskę reprezentować będą właśnie Julia i Krystian Kubowicz, odbędzie się w dniach 22 - 27 kwietnia. Nie będzie to pierwszy międzynarodowy występ naszej wokalistki szkolącej się na co dzień pod okiem Pawła Cieliczko w kraśnickim Centrum Kultury i Promocji. W ubiegłym roku podczas XXII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży "My XXI Wiek" w Słonecznym Brzegu w Bułgarii wyśpiewała I miejsce i nagrodę specjalną za wyraz artystyczny. 

- Intuicja podpowiada nam, że poznajemy właśnie przyszłą gwiazdę polskiej muzyki - napisali dziennikarze eska.pl.

Życzymy by ich przewidywania się sprawdziły, a wyjazd Julii na Maltę zakończył się kolejnym sukcesem.

 

Poniżej można zobaczyć i posłuchać ubiegłorocznego występu Julii w Bułgarii (nagranie Paweł Cieliczko).

 

Najnowsze ogłoszenia