Ogłoszenie

Zagłosuj na Spring Rolls! Podaruj krakowskim studentom kawałek dobrej muzyki rodem z Kraśnika!

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

spring_rolls_2
Spring Rolls. foto archiwum zespołu
Jedną z imprez związanych z planowanym na maj świętem studentów krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego jest Przeglądu Kapel Rockowych ?Juwenalia UEK 2015?. Spore szanse by na nim wystąpić, a później zagrać jako support przed gwiazdą wieczoru podczas głównego koncertu, ma kraśnicka kapela Spring Rolls. Możemy pomóc w tym naszym muzykom głosując na nich.

  

Kraśniczanie przeszli już wstępne eliminacje i są wraz z 10 innymi wykonawcami w drugim etapie konkursu. Zakwalifikowani musieli stworzyć filmik na swój temat, który wraz z nagraniami oraz opisem zespołu został umieszczony na stronie internetowej Przeglądu. Teraz do gry możecie wkroczyć "Wy". Filmiki i nagrania ocenie są bowiem przez internautów. Dzięki oddawanym przez nich głosom wyłoniony zostanie 1 zespół, który zakwalifikuje się do finału konkursu.

By obejrzeć filmik przygotowany na Przegląd przez Spring Rollsów, posłuchać ich muzyki i co najważniejsze zagłosować trzeba kliknąć tutaj. By zagłosować trzeba się zalogować, ale można to zrobić bardzo szybko używając facebooka.

 


Zobacz też:

Zespół Spring Rolls w "Przestrzeni Dźwiękowej" na TVP Lublin. AUDIO 

Spring Rolls: Chcemy by nasza muzyka dotarła do jak największej liczby osób 


 

Warto się pospieszyć, bo głosować można jeszcze tylko dzisiaj i jutro (15 i 16 kwietnia).

Kolejne 4 zespoły które wystąpią w finale Przeglądu, ten planowany jest na 7 maja, wyłoni grupa ekspercka, która składać się będzie z osób związanych z branżą muzyczną. Zwycięzca wyłoniony przez profesjonalne Jury wystąpi podczas Koncertu Głównego Juwenaliów UEK 2015, 14 maja 2015 r. jako support przed koncertem Gwiazdy Głównej.

Najnowsze ogłoszenia