Ogłoszenie

Pokazała się w The Voice of Poland, teraz chce powalczyć w Mam Talent

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

caldarar_agni_BUB_8261
Agni podczas ubiegłorocznego pikniku w Suchyni. foto PB
- Z twojego gardzioła wyszły takie dźwięki, tak ładnie dobrane, tak ładnie artykułowane i czyściutko zaśpiewane. Do tego głębokie wibrato. Tak się wibruje. Możesz być przykładem dla wszystkich, którzy uczą się wibrować - powiedział po jej występie w ubiegłorocznych przesłuchaniach w ciemno do programu The Voice of Poland Tomson z zespołu Afromental. Kraśniczanka Agni Caldarar, bo o niej mowa, trafiła wówczas do drużyny Justyny Steczkowskiej i przeszła do kolejnego etapu telewizyjnego show. Niestety zawojować go ostatecznie jej się nie udało, ale nasza utalentowana wokalistka, wyciągnęła wnioski i o swoją muzyczną karierę walczy dalej. Na początku lipca czeka ją występ przed jurorami programu "Mam Talent".

 

- The Voice od Poland to była wspaniała przygoda. Poznałam wspaniałych ludzi, mogłam od środka zobaczyć jak wygląda produkcja telewizyjnego show, ale przede wszystkim sporo się nauczyć. Dostałam wiele cennych rad. Wszystkie wzięłam sobie do serca i zabrała się do pracy - mówi Agni Caldarar.

Kraśniczanka tych kilku miesięcy które minęły od "voicowej" przygody nie zmarnowała. Cały czas szkoliła swój wokal, przygotowywała materiał na przyszłą płytę.

- Mam zespół, który chce mi pomóc nagraniach. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się wydać singla. Zdaję sobie sprawę, że pierwsza piosenka jest najważniejsza, dlatego podchodzę do tego bardzo rozważnie. Będą to popowe, może delikatnie rockowe klimaty - wyjaśnia wokalistka.

 


Zobacz też:

Agni Caldarar w The Voice of Poland. Bitwa przegrana, ale jest potencjał VIDEO 

Agni Caldarar w "Pytaniu na śniadanie" o trudnej drodze do uzyskania polskiego obywatelstwa 

The Voice of Poland: Agni Caldarar w drużynie Justyny Steczkowskiej! 


 

Agni postanowiła także spróbować swoich sił w telewizyjnym show TVN-u "Mam Talent". Pomyślnie przeszła już precasting, a teraz czeka ją występ przed właściwym jury.

- Dużo pracowałam nad swoim głosem. Myślę, że lepiej śpiewam niż parę miesięcy temu, dlatego chciałam się sprawdzić. Pojechałam z ciekawości na precasting do "Mam Talent" i udało się. Teraz, za kilka dni, czeka mnie casting w Krakowie. Trzymajcie kciuki - zachęca kraśniczanka.

Życzymy oczywiście powodzenia. A to że potencjał w naszej wokalistce drzemie spory potwierdził chociażby jej majowy sukces na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik" w Rykach. Agni Caldarar wyśpiewała tam sobie "Srebrnego Słowika".

 


Zobacz też:

"Intrigue" w wykonaniu Szczepana Różyckiego. Warto posłuchać. Wideo 

TVN ?Mam talent?: O włos od zwycięstwa, Terminator w wykonaniu Pitzo i Polsskiego zachwycił 

Trzy razy TAK dla duetu Pitzo & Polssky, czyli kraśniczanin w Mam Talent w TVN 


 

Najnowsze ogłoszenia