Ogłoszenie

Kraśniczanin Paweł Szutta przegrał bitwę w The Voice of Poland

Kadr z programu The Voice of Poland (odcinek z 10.10.2015)

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Po przesłuchaniach w ciemno rozpoczął się kolejny etap programu The Voice of Poland, muzycznego show telewizyjnej Dwójki. Jedną z bitew w jego ramach, w odcinku programu który został wyemitowany dzisiaj (10 października), stoczył kraśniczanin Paweł Szutta. Opinie jurorów na temat kogo widzieliby dalej w programie były podzielone, ale ostateczna decyzja należała w tym przypadku do Andrzeja Piasecznego, a ten postawił na rywala kraśniczanina.

"Piasek" na rywala dla Pawła na etapie bitew wybrał Huberta Szczęsnego. Obaj wokaliści zmierzyli się w utworze Grzegorza Hyżego & Tabba "Na chwilę".

Wskazania jurorów po wykonaniu piosenki przez Huberta i Pawła były odmienne. Na Huberta wskazali Maria Sadowska i Baron, a do wyboru Pawła namawiali Tomson i Edyta Górniak.

- Mnie się to bardzo podobało. Obaj daliście serce, energię, każdy się starał. Moim zdaniem była to dosyć wyrównana walka. Gdybym miała wybierać jednak, to skłoniłabym się do tej osoby która dała lepsze wykończenia w detalach i w zejściach z dźwięku. Tam było też troszkę więcej precyzji dla mnie i to jest Paweł - oceniła występ Edyta Górniak.

szutta_the_vop_BUB_5274.JPG

Jak zaznaczyliśmy jednak na wstępie, na tym etapie decyzja kogo zobaczymy dalej w programie należała do trenera, który wybrał wokalistów do swojej drużyny. A w tym przypadku tym trenerem był Andrzej Piaseczny. Piasek był mocno krytyczny co do występu obu muzyków.

- Przećwiczyliśmy tę piosenkę i przerozmawialiśmy ze sobą kilka godzin. Naprawdę każdemu z was należy się coś bardzo dobrego, bardzo dobre emocje. Ale to wykonanie niespecjalnie prowokuje mnie do tych dobrych słów. Muszę wybrać i to jest kwestia pewnego przeczucia którego nigdy nie da się opowiedzieć na czym ono polega i już. Wybieram Huberta - zadecydował Andrzej Piaseczny.


Zobacz też:

Kraśniczanin Paweł Szutta w The Voice Of Poland. Trafił do drużyny Piaska


Paweł Szutta podzielił tym samym los kraśniczanki Agni Caldarar, która przed rokiem również zakończyła swój udział w The VOP na etapie bitew.

- To jest taki program. Live goes on. Nie ma co płakać, trzeba się brać do roboty i tyle - skomentował werdykt Paweł Szutta.

szutta_the_vop_BUB_5295.JPG

A my jesteśmy przekonani, że kraśniczanin nie powiedział jeszcze swojego ostatniego słowa na rynku muzycznym. Teledysk do utworu "Every time" grupy Shuttup, której Paweł jest wokalistą, można zobaczyć klikając 

.

 

Więcej o programie The Voice of Poland można dowiedzieć się tutaj.

Odcinek bitew w ramach The Voice of Poland z udziałem kraśniczanina można zobaczyć klikając tutaj.

 

Zdjęcia dołączone do tekstu to kadry z programu The Voice of Poland/TVP 2 (odcinek z 10.10.2015)

Najnowsze ogłoszenia