Ogłoszenie

Kraśniczanka Julia Chmielarska na Scenie Talentów programu Petersburski Music Show

Kadr z programu Petersburski Music Show na antenie TVP ABC

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na swoim koncie ma już między innymi I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "My XXI wiek" w Bułgarii, wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Euro Stars na Malcie oraz wiele nagród z krajowych przeglądów i konkursów. Na początku października kraśniczanka Julia Chmielarska zaprezentowała się w programie "Petersburski Music Show" emitowanym na antenie TVP ABC.

"Petersburski Music Show" to program muzyczno-edukacyjny z udziałem dzieci, którego autorem i zarazem prowadzącym jest Jerzy Petersburski Jr. W lekki i przystępny sposób prezentowane są tematy związane ze światem muzycznym, koncertami, artystami, historią muzyki, instrumentami, płytami, teledyskami oraz ciekawostkami muzycznymi. Jednym z jego elementów jest cykl Scena Talentów, w ramach którego przed kamerami swoje wokalne umiejętności mogą zaprezentować zdolni młodzi wykonawcy z całej Polski. Jego właśnie bohaterką była kraśniczanka.

chmielarska_tvp_abc_2.JPG

Julia przed kamerami zaśpiewała piosenkę "Calling all the monsters" z repertuaru Chiny Anne McClain. Odcinek programu Petersburski Music Show z udziałem kraśniczanki można obejrzeć klikając tutaj.

Premiera kolejnych odcinków programu "Petersburski Music Show" ma miejsce w każdą niedzielę o 15.55 w TVP ABC.

Nasza wokalistka na co dzień swój muzyczny talent rozwija pod okiem Pawła Cieliczki, instruktora z kraśnickiego Centrum Kultury i Promocji. Więcej o zajęciach muzycznych, teatralnych, tanecznych i plastycznych prowadzonych w naszej placówce można dowiedzieć się tutaj.

chmielarska_tvp_abc_4.JPG

Zdjęcia dołączone do tekstu to kadry z programu Petersburski Music Show emitowanego na antenie TVP ABC

Najnowsze ogłoszenia