Ogłoszenie

Kolęda dla każdego, czyli PAWKIN w pastorałce "Wesołą nowinę bracia słuchajcie"

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

:Kolęda dla każdego" to tytuł płyty nagranej przez Radio Lublin. Utwory z niej pochodzące przez całe Święta można słuchać na radiowej antenie, a podsumowaniem tego projektu będzie niezwykły koncert, który odbędzie się 6 stycznia w Studio Muzycznym Radia Lublin. Będzie można usłyszeć podczas niego utwory z płyty zaśpiewane i zagrane przez artystów, którzy wzięli udział w jej tworzeniu. Jednym z nich jest zespół zespół Pawkin.

Zapraszamy do posłuchania kraśnickich artystów w świątecznym wydaniu, nagranej na potrzeby płyty "Kolęda dla każde" pastorałce "Wesołą nowinę bracia słuchajcie"

 

 

W nagraniu udział wzięli: Andrzej Pawka, Maciek Płokita, Piotrek Koszałka, Lesław Krasoń, Bartek Abramowicz, Ireneusz Muszyński oraz gościnnie Tomek Korpanty i Magdalena Fijalkowska.

Producentem muzycznym jest Tomasz Korpanty oraz Krzysztof Patocki, a wszystko zostało zarejestrowane w RADIO LUBLIN - Studio Radio Lublin.

Więcej o koncercie "Kolęda dla każdego" organizowanym przez Radio Lublin można przeczytać tutaj. Cały dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych Fundacji Oswoić Los z Lublina.

Najnowsze ogłoszenia