Ogłoszenie

Konkurs: Dwuosobowe zaproszenie na Koncert Wiedeński trafi do pani Maryli

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak zapowiadamy od dłuższego już czasu, 24 stycznia w Kraśniku odbędzie się Koncert Wiedeński. Jego uczestnicy będą mogli usłyszeć między innymi największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". W związku z tym wydarzeniem ogłaszaliśmy konkurs w którym do wygrania było dwuosobowe zaproszenie na ten koncert. Trafi ono do pani Maryli Piaseckiej.

By wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie - Jak nazywa się obecnie najbardziej znana polska sopranistka? Nie sprawiło ono raczej trudności, bo otrzymaliśmy sporo prawidłowych odpowiedzi. Najbardziej znaną obecnie polska sopranistka jest Aleksandra Kurzak.

Takiej odpowiedzi udzieliła miedzy innymi pani Maryla Piasecka i to do niej uśmiechnęło się szczęście podczas losowania osoby do której trafi dwuosobowe zaproszenie na kraśnicki Koncert Wiedeński.

Jak już przekonywaliśmy gali tej nie można przegapić, ponieważ na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Bilety w cenie 55 zł można nabywać w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku (rezerwacje grupowe pod numerem tel. 504 091 909), poprzez internet (www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl) oraz w sieciach: Empik, Media Markt i Media Expert.

 

 

 

Najnowsze ogłoszenia