Ogłoszenie

Zawierucha w wielkim mieście - w lutym premiera trzeciej książki Krystyny Bartłomiejczyk

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jako pisarka zadebiutowała w 2014 roku powieścią "Sama tego chciałaś, Zuzanno". Później była "Zacznij od nowa, Zuzanno", czyli kontynuacja słodko-gorzkiej historii o małżeństwie, miłości i poszukiwaniu własnej kobiecości. Już w lutym na rynku księgarskim pojawi się trzecia powieść kraśniczanki Krystyny Bartłomiejczyk.

Książka nosi tytuł "Zawierucha w wielkim mieście". Jej bohaterką jest młoda kobieta, Olga Zawierucha, której słabą stroną są związki.

- Po kolejnym zawodzie miłosnym obiecuje sobie nie wchodzić w żadne damsko-męskie relacje, okazuje się jednak, że wcale nie tak łatwo uciec przed tym, co nieuniknione. Olga przekonuje się się, że czasami naprawdę nie warto oglądać się za siebie, przeciwnie, dobrze jest otworzyć się na wielką przygodę i - choć to ryzykowne - znowu posłuchać serca - zdradza autorka.

Podobnie jak poprzednie, trzecia książka Krystyny Bartłomiejczyk jest z gatunku literatury kobiecej. Jak przekonuje jednak pisarka, jest w niej kilka "męskich" scen, więc ma nadzieję, że również panowie zechcą do niej zajrzeć.

 

Premiera książki "Zawierucha w wielkim mieście", którą, podobnie jak pozostałe książki kraśniczanki, przygotowuje wydawnictwo Prozami, planowana jest na 23 lutego.

Najnowsze ogłoszenia