Ogłoszenie

Konkurs! Wygraj nową książkę Krystyny Bartłomiejczyk

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zapowiadana już przez nas w styczniu "Zawierucha w wielkim mieście", czyli trzecia książka kraśnickiej pisarki Krystyny Bartłomiejczyk, trafia właśnie do sprzedaży. Wspólnie z wydawnictwem Prozami mamy dla Was dwa egzemplarze tej powieści. By stać się właścicielem jednego z nich, trzeba odpowiedzieć na proste pytanie i mieć trochę szczęścia w losowaniu.

Tym razem pani Krystyna zachęca nas do śledzenia losów 27-letniej Olgi Zawieruchy, w której życiu dzieje się bardzo dużo, ale nie zawsze są to miłe wydarzenia. Dziewczyna zupełnie nie zna się na ludziach, dlatego wiele spraw w jej życiu toczy się na opak. Kochający Antek kocha nie tylko ją, uczynny Dominik okazuje się oszustem, "niestrawna" Zośka - całkiem miłą osobą, a sympatyczna Lidka - rywalką. Kiedy niemal w tym samym czasie Olga traci chłopaka, pracę i poczucie własnej wartości, podejmuje spontaniczną decyzję określającą dalszy jej los. Wyprawia się za ocean do siostry, która (tak jak i ona) ma swoje tajemnice. Ledwie Olga zdąży nabrać dystansu do życia i ludzi, a znów wokół niej zawiruje świat - do czego niewątpliwie sama się przyczyni.

Chcecie dowiedzieć się co wydarzyło się w jej życiu? Zachęcamy do sięgnięcia po książkę "Zawierucha w wielkim mieście". A jak wspomnieliśmy na wstępie, wspólnie z wydawnictwem Prozami mamy do rozdania dwa jej egzemplarze.

 

Wystarczy odpowiedź na nasze pytanie - Jak ma na imię główna bohaterka dwóch pierwszych książek Krystyny Bartłomiejczyk? - wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Maila prosimy tytułować: Konkurs - Zawierucha. Prosimy podać w nim oczywiście swoje imię i nazwisko, miejscowość, w której mieszkacie oraz numer telefonu. Ten ostatni pozostanie do wiadomości redakcji. Dwie osoby, które wygrają książkę, będą mogły ją odebrać w naszej redakcji. Na odpowiedzi czekamy do 28 lutego.

Najnowsze ogłoszenia