Ogłoszenie

Maximuss Band z kraśniczanami w składzie w programie Disco Star na Polo TV

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już jutro startuje kolejna, czwarta już edycja, cieszącego się dużą popularnością programu typu talent show dedykowanego wokalistom i zespołom z gatunku disco polo. Mowa o "Disco Star" emitowanym na antenie Polo TV. Jednym z jego uczestników będzie Łukasz Jackowski z zespołu Maximuss Band, który tworzy razem z kraśniczanami Marcinem Ciempielem i Sławomirem Jabłońskim. Oczywiście Marcin i Sławek będą go wspomagać w konkursowych zmaganiach.

Maximuss Band to jeden z popularniejszych zespołów grających muzykę disco polo na naszym lokalnym rynku muzycznym. Obsługuje przede wszystkim wesela, ale to przy ich muzyce bawili się też w tym roku między innymi maturzyści z kraśnickich Zespołu Szkół nr 1 oraz Zespołu Szkół nr 3 na swoich studniówkach. W obecnym składzie, czyli Sławomir Jabłoński, Marcin Ciempiel i Łukasz Jackowski występują od niespełna dwóch lat. Podczas imprez weselnych wspomaga ich także saksofonista Kazimierz Banach.

 

Na zdjęciu Łukasz, Marcin i Jarek w towarzystwie Shazzy 

 

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji "Disco Star" występowała pochodząca z naszego powiatu, a konkretnie z Polichny, Katarzyna Łukasik (z domu Fila), wokalistka zespołu SK-1. Dotarła do ćwierćfinału programu.

Czy Łukasz Jackowski wspomagany przez kolegów z zespołu Maximuss Band przypadnie do gustu jury które tworzą: Shazza, Radosław Liszewski, Patryk Pegza oraz Marcin Miller? Będzie można się o tym przekonać oglądając "Disco Star" w Polo TV.

Czwarta edycja programu już od jutra, 12 marca, w każdą sobotę o godzinie 18:00 (powtórki w niedziele o 16:30).

 

Więcej o programie Disco Star można się dowiedzieć tutaj.

Najnowsze ogłoszenia