Ogłoszenie

Wspólny koncert uczestników i zespołu Gospel Rain zakończył II Kraśnickie Warsztaty Gospel. Foto, Wideo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kilkudziesięciu artystów na scenie i niemal pełna widownia - tak wyglądał finał drugiej już edycji Kraśnickich Warsztatów Gospel organizowanych przez zespól Emmanuel Gospel. Na ich zakończenie we wspólnym koncercie wystąpili uczestnicy warsztatów i zespół Gospel Rain.

Przez trzy dni blisko 50 osób uczestniczyło w warsztatach muzycznych. Pod okiem członków grupy Gospel Rain uczestnicy wydarzenia brali udział m.in. w ćwiczeniach z emisji głosu i uczyli się tekstów piosenek. Efekt ich pracy można było zobaczyć w niedzielę wieczorem (24 kwietnia) w kraśnickim Centrum Kultury i Promocji. Koncert przyciągnął sporą liczbę mieszkańców Kraśnika, ale nie tylko.


Zobacz też:
Śpiewem będą wyrażać swoją miłości do Boga. Dzisiaj ruszają warsztaty organizowane przez zespół Emmanuel Gospel. Wideo


 Warsztaty były organizowane przy wsparciu Urzędu Miasta Kraśnik, Starostwa Powiatowego w Kraśniku, kraśnickiego Centrum Kultury i Promocji oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a także sponsorów. 

 

Zdjęcia z koncertu finałowego II Kraśnickich Warsztatów Gospel można zobaczyć w naszej galerii, natomiast poniżej do obejrzenia dwa nasze filmiki z koncertu.

 

 

Najnowsze ogłoszenia