Ogłoszenie

Głosujemy na Spring Rolls i Shuttup w konkursie Jarocin Antyfest Antyradia

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

 W dniach 6-7 lipca odbędzie się Jarocin Antyfest Antyradia. Dzięki połączeniu mających wieloletnią tradycję konkursu Antyfest Antyradia i Festiwalu w Jarocinie będzie to największy przegląd debiutujących zespołów w naszym kraju. Szansę by zaprezentować się podczas niego mają kraśnicki zespół Spring Rolls i grupa Shuttup z kraśnickim wokalistą Pawłem Szuttą w składzie.

Nasi muzycy z grupy Spring Rolls (Artur Łukasik - wokal, klawisze, gitara, Kuba Rachwał - bas, Michał Swórka - gitara prowadząca i Albert Wagner - perkusja) oraz Paweł Szutta z zespołem Shuttup są wśród 60 kapel, które otrzymały przepustkę do pierwszego etapu konkursu - głosowania internetowego. Internauci wybierają teraz spośród wspomnianej sześćdziesiątki 30 zespołów, które będą miały możliwość zaprezentowania się podczas przesłuchań na żywo, w jednym z pięciu polskich miast, gdzie odbędą się eliminacyjne koncerty.

Półfinał konkursu odbędzie się w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie. Awansuje do niego 12 zespołów, wyłonionych podczas eliminacyjnych koncertów. Spośród nich jury wybierze 8 kapel, które trafią do finału. Ostatni etap przeglądu odbędzie się już na scenie Jarocin Festiwal 2016, a na finalistów oprócz licznej publiczności będą czekały znakomite nagrody. Zwycięzca otrzyma m.in. 6 tysięcy złotych oraz statuetkę „Złotej Kosy” i będzie mógł zagrać przed największą gwiazdą tegorocznego festiwalu, amerykańskim zespołem Slayer. Laureat zostanie też otoczony opieką jednej z wytwórni muzycznych, dzięki której będzie mógł liczyć na zaistnienie na wydawniczym rynku muzycznym w Polsce.


Zobacz też:

Spring Rolling Tour, czyli zespół Spring Rolls rusza w małą wiosenna trasę koncertową. Wideo 

Kraśniczanin Paweł Szutta przegrał bitwę w The Voice of Poland


 Swój głos na Spring Rolls lub Shuttup oddać można tutaj odnajdując zespoły wśród innych biorących udział w konkursie.

Każdego dnia można oddać 1 głos (z każdego urządzenia z odrębnym adresem głos liczony jest oddzielnie), więc odpalamy komputery, włączamy tablety, telefony i wspieramy naszych!!!

 

Więcej o zespole Spring Rolls dowiecie się tutaj, a o zespole Shuttup tutaj. A poniżej małe próbki ich możliwości.

 

 

 

Więcej o Jarocin Antyfest Antyradia 2016 dowiecie się natomiast tutaj.

Najnowsze ogłoszenia