Ogłoszenie

Dla kogo 1000 euro? Do wtorku zgłoszenia do konkursu w ramach Kraśnik Blues Meeting Festiwal!

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

16 lipca, kiedy to Kraśnik na jeden dzień stanie się bluesową stolicą Polski, coraz bliżej. Tradycyjnie już Kraśnik Blues Meeting Festiwal to nie tylko występy gwiazd tego gatunku muzyki, ale także konkurs dla młodych zespołów. Organizatorzy imprezy na ich zgłoszenia czekają tylko do końca maja.

Ci którzy nad udziałem w konkursie się zastanawiają, a jeszcze się nie zgłosili, mają więc już na to niewiele czasu.

- Chętnych jest bardzo dużo, co nas bardzo cieszy. W konkursie do wygrania jest 1000 euro za Grand Prix. Będzie też oczywiście wiele innych nagród. Dokładnie zapoznamy się z nadesłanymi przez zespoły materiałami i na początku czerwca poinformujemy o tym, które zaprosimy do decydującej rozgrywki i występu już przed jurorami i kraśnicką publicznością. Zaproszenia takie dostanie 10 zespołów - informuje Ireneusz Muszyński, dyrektor festiwalu.

Przy zgłaszaniu się trzeba podać informacje o zespole oraz dołączyć 3 wykonywane przez siebie utwory. Formularz zgłoszeniowy odnajdziecie tutaj.

Nagrodą dla zwycięscy będzie także zaproszenie na kolejny KBM już w roli gwiazdy.  Ubiegłoroczne występy konkursowe zespołów, wręczenie nagród oraz koncert laureata konkursu Hot Tamales zarejestrowane przez Lubelska.tv możecie zobaczyć poniżej.

 

 

W najbliższych tygodniach na naszym portalu odnajdziecie więcej informacji na temat tegorocznego Kraśnik Blues Meeting Festiwal, między innymi zapowiedzi gwiazd, które podczas niego wystąpią.

 

Na zdjęciu zespół Hot Tamales. kadr materiału Lubelska.tv z KBM2015

Najnowsze ogłoszenia