Ogłoszenie

Wkrótce premiera nowego teledysku grupy Spring Rolls. Zagrał w nim Marcin Kwaśny

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jeszcze w tym miesiącu światło dzienne powinien ujrzeć teledysk do piosenki "RGB" zespołu Spring Rolls. Zagrał w nim między innymi Marcin Kwaśny, aktor znany chociażby z takich filmów ja "Historia Roja", "Pilecki", "Rezerwat" czy seriali "Szpilki na Giewocie" i "Czas honoru".

- Poznaliśmy się podczas naszej sesji nagraniowej w studiu Kamienica. Jest ono częścią Teatru Kamienica w którym w jednym ze spektakli (obecnie to sztuka "Wszystko o mężczyznach" dod. red.) gra właśnie Marcin Kwaśny. Odwiedził nas podczas próby, spodobała mu się nasza muzyka i zaproponował, że mógłby wystąpić w naszym teledysku - mówią o kulisach nawiązania współpracy z aktorem członkowie zespołu Spring Rolls.

 

 

Produkcja teledysku jest już praktycznie na finiszu. Jego reżyserem jest Gabriel Piętka, który już wcześniej współpracował z naszymi muzykami. To zdjęcia jego autorstwa prezentujemy przy tej informacji.

Spring Rollsi mają na swoim koncie jak na razie jeden teledysk. To klip do piosenki "Lunatics". Przypominamy go poniżej.

 

 

To lato jest bardzo intensywne dla członków grupy Spring Rolls. Ostatnio można było ich zobaczyć chociażby na kraśnickim Świecie Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa. Zdjęcia z tego koncertu odnajdziecie tutaj. Niedawno występowali też m.in. na festiwalu Rockowisko w Zwierzyńcu, gdzie wyśpiewali II miejsce, Przeglądzie Zespołów Młodzieżowych Rock Master w Pabianicach (II miejsce), koncertowali w Nisku, brali udział w kolejnej edycji wydarzenia Noc Kultury w Lublinie. A na tym oczywiście nie koniec.

 

 

Zdjęcia Gabriel Piętka/Get Visual

Najnowsze ogłoszenia