Ogłoszenie

Dni Kraśnika 2016: Koncerty, Spotkanie Kultur i Wieczór Kabaretowy

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tegoroczne Dni Kraśnia odbędą się 6 i 7 sierpnia. W ramach święta miasta zaplanowano koncerty, imprezy sportowe, pokazy, wystawy i atrakcje dla dzieci. Gwiazdą będzie Blue Cafe a w niedzielę podczas wieczory kabaretowego Marcin Daniec i kabaret Smile.

Najważniejszym wydarzeniem soboty, 6 sierpnia będzie wieczorny koncert Blue Cafe. Wcześniej odbędą się imprezy sportowe: mecz oldboyów Stali Kraśnik - Stali Poniatowa oraz inaugurujący rozgrywki IV ligi mecz Stali Kraśnik z Kryształem Werbkowice.

Odbędzie się także wystawa psów nierasowych a dzieci będą mogły wziąć udział w bitwie wodnej.

Obchodom Dni Kraśnika towarzyszą także sobotnie Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza, odbywające się na zalewie.  W czasie Dni Kraśnika sprzęt pływający nad zalewem można będzie wypożyczyć za darmo.

Niedziela upłynie pod znakiem Polsko-Węgierskiego Spotkania Kultur na kraśnickim rynku. Artyści i twórcy ludowi z miasta partnerskiego Hajduboszormeny zaprezentują ludowe tańce, kuchnię oraz sztukę regionalną. Pojawią się też regionalne produkty z Kraśnika i okolic oraz nasza sztuka ludowa. Obchodom tego dnia będzie towarzyszył Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego dla Amatorów oraz rozstrzygnięcie konkursu na Wzorcowy Rodzinny Ogród Działkowy, połączone w wystawą przygotowaną przez Ogródki Działkowe.

Wieczorem zapraszamy na Wieczór Kabaretowy, na którym wystąpią Marcin Daniec i Kabaret Smile. Bilety, w cenie 5zł można będzie nabyć podczas obchodów Dni Kraśnika, a wcześniej w sekretariacie CKiP. Każdy bilet bierze udział w losowaniu nagród, które odbędzie się na zakończenie wieczoru.

Szczegóły na plakatach poniżej.

 

 

 

Najnowsze ogłoszenia