Ogłoszenie

Julka powalczy dzisiaj o nominację na festiwal Eurowizja Junior. Wideo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tak jak zapowiadaliśmy przed tygodniem, już dzisiaj (w sobotę 15 października) odbędą się krajowe eliminacje do festiwalu Eurowizja Junior. Wśród młodych artystów, którzy będą się ubiegać o prawo reprezentowania Polski na finale imprezy,  jest Julia Chmielarska. Kraśniczanka liczy na nasze wsparcie.

Nominację uzyska ten z dziesięciorga młodych artystów, który otrzyma najwięcej głosów telewidzów i zyska uznanie jurorów. Koncert na żywo transmitować będą dzisiaj TVP1 i TVP Polonia. Początek o godz. 17:30.


Zobacz też:
Julia Chmielarska, młoda kraśnicka wokalistka, w krajowych eliminacjach do Eurowizji Junior. Wideo


Julka podczas eliminacji zaśpiewa piosenkę "Na skrzydłach dni" (muz. Jerzy Petersburski Jr., sł. Rafał Podraza). Można jej posłuchać poniżej.

 

 

Głosować na naszą wokalistkę będzie można wysyłając SMS o treści 4 pod numer 7312 (koszt to 3.69 zł). Z jednego numeru będzie można oddać tylko jeden ważny głos. Głosowanie rozpocznie się po wysłuchaniu wszystkich konkursowych występów.

Udział kraśniczanki w imprezie wspiera Powiat Kraśnicki.

Telewizyjną prezentację Julki można zobaczyć na filmiku poniżej.

 

 

Na zdjęciu Julia z Jerzym Petersburskim jr w studiu TV podczas prób przed jutrzejszym wydarzeniem. foto facebook.com/jerzy.petersburskijr

Najnowsze ogłoszenia