Ogłoszenie

Już w sobotę NBDS Team z kraśniczanami w składzie w półfinale Mam Talent. Wideo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

- Do takiej muzyki tak tańczą prawdziwi zawodowcy. Tu był feelling, tu była czuta, mega choreografia, mega występ - tak o eliminacyjnej prezentacji NBDS Team z trojgiem kraśniczan w składzie powiedział Agustin Egurrola. Bardzo dobre oceny jego i pozostałych jurorów - Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak - zaowocowały zaproszeniem podopiecznych Pawła "Pitzo" Mazura do kolejnego etapu tvnowskiego show "Mam Talent". W półfinałowym, emitowanym na żywo odcinku będzie można ich zobaczyć już w najbliższą sobotę 19 listopada.

NBDS Team to reprezentanci lubelskiej szkoły tańca New Boogie Down School. Grupę występującą w programie tworzy  troje kraśniczan - Marcin Machaj, Paula Drabent i Wioletta Wójtowicz oraz Magda Lewkowicz, Paweł Odzioba, Czarek Opaliński, Milena Tes i Olaf Siestrzykowski. Ich instruktorem, choreografem i menadżerem jest Paweł Mazur. Marcin, Paula i Wioletta wywodzą się z zespołów InFlow i MASAHUKU, które funkcjonowały przy kraśnickim Centrum Kultury i Promocji.


Zobacz też:
Trzy razy TAK dla NBDS Team w Mam Talent
Troje tancerzy z Kraśnika w show TVN-u "Mam talent"


Jak można wyczytać w ich prezentacji na stronie internetowej "Mam Talent" są street-dancerami, na co dzień tańczą hip-hop, breakdance, popping, locking, house, vogue. Każdy tancerz jest specjalistą w jakiejś dziedzinie. Jako kolektyw łączą wspólny arsenał i robią swoisty mix. Oprócz tego starają się wychodzić z mainstreamowych trendów i szukają inspiracji w Soulu, Funku i Jazzie.

Piąty półfinałowy odcinek telewizyjnego show TVN-u z udziałem naszych tancerzy będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę 19 listopada. Początek programu, który będzie emitowany na żywo, o godzinie 20:00. Do finału zaproszonych zostanie dwóch uczestników półfinałowego odcinka. Jednego wskażą, głosowanie odbywa się m.in. poprzez wysyłanie smsów, widzowie. Drugiego nominują jurorzy. 

Zachęcamy więc do spędzenia sobotniego wieczoru przed telewizorem i głosowania na NBDS Team.

To jak zaczęła się przygoda naszych tancerzy w Mam Talent możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

 

 

Programowy profil zespołu znajdziecie tutaj. A więcej o szkole New Boogie Down School dowiecie się tutaj.

Najnowsze ogłoszenia