Ogłoszenie

Napad na scenę w półfinale dał im awans. Trzymamy kciuki za NBDS Team w finale Mam Talent

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już w najbliższą sobotę, 26 listopada, czeka nas finał 9. edycji programu "Mam talent". Jak z wielką przyjemnością poinformowaliśmy już kilka dni temu, wśród artystów którzy powalczą o zwycięstwo w nim jest NBDS Team z trojgiem kraśnickich tancerzy w składzie.

Cztery lata temu do samego końca emocjonowaliśmy się tym co będzie dziać się w "Mam Talent" dzięki kraśniczaninowi Pawłowi Mazurowi. "Pitzo" w duecie z Karolem "Polskym" Polakiem zajął ostatecznie 2. miejsce w programie. Teraz szansę na powtórzenie, a może nawet poprawienie tego osiągnięcia, mają jego podopieczni.


Zobacz też:

 NBDS Team z Marcinem, Paulą i Wiolettą w składzie wytańczyli awans do finału Mam Talent
Już w sobotę NBDS Team z kraśniczanami w składzie w półfinale Mam Talent. Wideo
Trzy razy TAK dla NBDS Team w Mam Talent
Troje tancerzy z Kraśnika w show TVN-u "Mam talent"


Wielokrotnie już ich wymienialiśmy, ale po raz kolejny warto wspomnieć, że NBDS tworzą: Marcin Machaj, Paula Drabent, Wioletta Wójtowicz, Magda Lewkowicz, Paweł Odzioba, Czarek Opaliński, Milena Tes i Olaf Siestrzykowski. Troje pierwszych to kraśniczanie.

W eliminacjach pokazali trochę zajazzowali (ten występ można zobaczyć tutaj), w półfinale napadli na scenę (ten występ można zobaczyć tutaj). Czym zaskoczą w finale?

Zachęcamy do oglądania i głosowania na naszych reprezentantów. Finał programu "Mam Talent" w sobotę 26 listopada o godz. 20:00 w telewizji TVN.

 

foto Adrianna Piechówka

 

 

 

Najnowsze ogłoszenia