Ogłoszenie

"Taneczne bestie" z NBDS doskonale wypadły w finale Mam Talent, ale widzowie wskazali na kogoś innego

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zatańczyli do melodii z piosenki "Thriller" Michaela Jacksona i, jak powiedział Agustin Egurrola, sam Michael nie powstydziłby się takich tancerzy. NBDS Team doskonale wypadł w finale "Mam Talent", ale widzowie wygraną dali komuś innemu.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że taniec tak dobrze wygląda w tej edycji, że mamy tak dobrych i mądrych tancerzy. Nie każdy choreograf, nie każdy tancerz jest sobie w stanie poradzić z legendą Michaela Jacksona. Wy pokazaliście, że można. Myślę, że jak on by oglądał to show powiedziałby - tak, to był pomysł. Świetny pomysł, doskonale zrealizowany. Bardzo dobre synchorny, lekko, dowcipnie, super - powiedział o występie naszych tancerzy Agustin Egurrola.

Pod dużym wrażeniem występu NBDS Team była też Agnieszka Chylińska.

- Dla mnie to był absolutnie jakiś inny wymiar. Bez etykiety, bez szablonu. Mam takie poczucie, że wy jak tańczycie to tworzycie. To się dzieje jakiś nieprawdopodobny obraz. Coś niezwykłego. Brak mi słów - oceniła taniec NBDS Agnieszka Chylińska.

W podobnym tonie wypowiedziała się też druga jurorka.

- Dla mnie to jest absolutny nokaut. Myślę, że takiej jakości, takiej pomysłowości i takiej klasy występu nie było w tych 9 edycjach. Jestem porażona waszą mocą, waszą inteligencją, pomysłowością. Ten występ, ta aranżacja, jakie pomieszanie stylów i tanecznych i muzycznych. Niebywałe bogactwo, przepięknie - przekonywała Małgorzata Foremniak.

 


Zobacz też:
Napad na scenę w półfinale dał im awans. Trzymamy kciuki za NBDS Team w finale Mam Talent
NBDS Team z Marcinem, Paulą i Wiolettą w składzie wytańczyli awans do finału Mam Talent
Już w sobotę NBDS Team z kraśniczanami w składzie w półfinale Mam Talent. Wideo
Trzy razy TAK dla NBDS Team w Mam Talent
Troje tancerzy z Kraśnika w show TVN-u "Mam talent"


 

Ciężka praca na treningach Marcina Machaja, Pauli Drabent, Wioletty Wójtowicz, Magdy Lewkowicz, Pawła Odzioby, Czarka Opalińskiego, Mileny Tes i Olafa Siestrzykowskiego, pod czujnym okiem Pawła "Pitzo" Mazura, opłaciła się. Co prawda wygrać programu się nie udało, ostatecznie zajęli 8. miejsce w finale, ale w pamięci widzów na pewno NBDS Team pozostanie na bardzo długo.

Tegoroczną edycją Mam Talent wygrał Jakub Herfort.

 

Finałowy występ NBDS team można zobaczyć tutaj.

 

Foto: screen z materiału Mama Talent TVN

Najnowsze ogłoszenia