Ogłoszenie

Elo Melo 2k17, czyli maturzyści z biol-chemu z Reja przygotowali studniówkową czołówkę. Wideo

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już dzisiaj na balu studniówkowym bawić się będą maturzyści z kraśnickiego Zespołu Szkół nr 2, czyli popularnego "Reja". Oczywiście impreza ta będzie dokumentowana, a na pamiątkę po niej uczestnicy dostaną między innymi nagrania wideo z balu. Klasa III b II LO przygotowała "czołówkę", która znajdzie się na początku tego materiału.

- Po kilku latach przerwy "biol-chem" przywraca tradycję nagrywania czołówek w kraśnickim Reju! Dobra organizacja, trochę humoru i w tydzień udało nam się stworzyć własną wersję discopolowego teledysku! Nie powstał on w celach dydaktycznych, moralizatorskich ani "dla szpanu". Ma być naszą pamiątką po ukończonej wkrótce szkole i przebytej studniówce - informują twórcy filmiku.

Klip został w pełni zrealizowany przez uczniów klasy biologiczno-matematyczno-chemicznej. 

- Klip od początku do końca oparty był na piosence zespołu MeGustar oraz na teledysku, który powstał właśnie do tego utworu! Wszystkie więc komentarze typu "plagiat", "nieudolny cyrk" są zbędne :) Miał być tylko podobny i wzorowany. Serdecznie dziękujemy po raz kolejny właścicielom restauracji MusiCafe, którzy charytatywnie udostępnili nam swój lokal do teledysku! Dziękujemy również Pani manager siłowni "Get Gym" za zaufanie i umożliwienie realizacji nagrań! - dodają maturzyści.

Naszym zdaniem wyszło super, ale zobaczcie sami. 

 

 

Najnowsze ogłoszenia