Ogłoszenie

Kraśnicka "Maszyna" doceniona przez magazyn "Teraz Rock"

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na początku grudnia informowaliśmy, że o kraśnickim zespole Maszyna coraz głośniej i to nie tylko ze względu na rodzaj muzyki jaką grają. Teledysk do ich utworu pt. "Niewidzialny", promujący debiutancka płytę grupy, promował portal Onet Muzyka. Naszych muzyków zauważył i docenił również magazyn muzyczny "Teraz Rock".

W lutowym numerze tego magazynu pojawiło się podsumowanie "Teraz Najlepsi 2016". W kategorii Debiuty Roku 2016 ich krążek zatytułowany "Milion Słów" znalazł się w pierwszej dziesiątce, na 8. pozycji.

- Jest to dla nas mega wyróżnienie. Tym cenniejsze, że głosy oddawali sami czytelnicy miesięcznika. Dziękujemy - napisali muzycy na facebookowym profilu grupy.


Zobacz też:
Onet.Muzyka o teledysku do utworu "Niewidzialny" kraśnickiego zespołu Maszyna


Jak sami się reklamują tworzą "nowoczesny, mocarny i gniewny metal". Zespół tworzą: Rafał "Siwy" Machulak - wokal, Mariusz "Bochcio" Bochen - gitara, Wiesław "Wiechu" Szajewski - gitara, Paweł "Kasko" Kasprzak - bass oraz Krzysztof "Krzychu" Blat - bębny.

 

 

Płyty za którą band został wyróżniony można posłuchać tutaj.

A już niedługo Maszyna zaprezentuje się w Kraśniku na żywo. W sobotę 4 marca wystąpią w kraśnickim Chillout Club razem z zespołem FOLYA. Wydarzenie to zapowiadamy tutaj.

 

foto facebook/Maszyna

 

 

 

Najnowsze ogłoszenia