Ogłoszenie

Cztery pory roku w Kraśniku. Konkurs dla wszystkich fotografujących

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

"Fotoklub Kraśnik" działający przy Centrum Kultury i Promocji zaprasza wszystkich fotografujących do fotografowania Kraśnika. Wszystko w ramach całorocznego konkursu, którego tematem jest właśnie miasto Kraśnik. Do 20 czerwca można zgłaszać zdjęcia wiosenne.

- Po rocznej przerwie, zamierzamy wznowić zabawę-konkurs, tym razem pod nazwą "Cztery pory roku w Kraśniku". Tematy w roku 2017 będą dotyczyły wyłącznie fotografii Kraśnika. Chcemy pokazać miejsca ciekawe, urokliwe, może nie dla wszystkich znane, w scenerii wszystkich pór roku – można przeczytać na stronie Fotoklubu.

Na stronie w tym miejscu można też znaleźć pełny regulamin i zasady konkursu. A w konkursie wziąć w nim udział praktycznie wszyscy chętni, którzy fotografują. Konkurs będzie miał zgodnie z nazwą cztery edycje: zimową (edycja zakończona), wiosenną (do 20 czerwca), letnią (do 20 września) i jesienną (do 20 grudnia).

Technika wykonywania fotografii jest dowolna, nie ma żadnych ograniczeń. Najbardziej ceniona powinna być oryginalna interpretacja tematu – informują organizatorzy. Zastrzeżenie jest jednak takie, że fotografie powinny być aktualne i nie mogą być wcześniej publikowane.

Rozstrzygnięto już zimową edycję konkursu. Poniżej zdjęcie, które w głosowaniu zdobyło najwięcej głosów. Fotografia, która jest wprowadzeniem do naszego artykułu zajęła II miejsce. Wszystkie zgłoszone zdjęcia można zobaczyć tutaj.

 

 

 

 

 

 

Najnowsze ogłoszenia