Ogłoszenie

Ilona Kurdziel z gminy Dzierzkowice walczy o to, by zostać Disco Star

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ma 17 lat i mieszka w gminie Dzierzkowice. Jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w klasie o profilu wizaż i stylizacja w kraśnickim Zespole Szkół nr 3. Oprócz kosmetologii jedną z jej pasji jest śpiew. Ilona Kurdziel, bo o niej mowa, pomyślnie przeszła castingi do Disco Star, muzycznego show Polo TV.

Trwa właśnie V edycja tego talent show. W programie uczestniczą młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo, dyskotekową i taneczną. Gospodarzem programu jest Marcin Miller, lider zespołu Boys. Występy uczestników ocenia razem z pozostałymi członkami jury: Shazzą, Radkiem Liszewskim z zespołu Weekend oraz Czadomanem.

 

 

Swoich sił w Disco Star próbowało już kilkoro muzyków z naszego terenu. W tej edycji jest to wspomniana Ilona Kurdziel. W castingu wstępnym, podczas którego zaśpiewała "Jesteś ideałem" zespołu CamaSutra, przysłuchiwali się jej Czadoman i Marcin Miller. Pierwszy z nich miał pewne wątpliwości, nie podobała mu się maniera naszej wokalistki, ale gdy zaśpiewała ponownie, już bez "ozdobników", zaproszono ją na kolejny sprawdzian do Warszawy. Tu, gdy wykonała fragment piosenki "Nie mogę z tobą być" z repertuaru Jagody, jurorzy nie mieli już wątpliwości, że warto dać jej szansę. 


Zobacz też:
Maximuss Band z kraśniczanami w składzie w programie Disco Star na Polo TV
Katarzyna Łukasik w ćwierćfinale programu Disco Star w Polo TV


- Masz niebywałe poczucie rytmu. Ty tak w każdą nutkę, w każdy takt uderzałaś swoim ciałem, ta rytmika mnie powalała. Wiele lat gram na perkusji i chapeau bas w twoją stronę. Świetna dziewczyna, fajnie wygląda, wie, czego chce - powiedział o występie Ilony Radek Liszewski.

- Bardzo chciałbym porozmawiać z tobą i popracować troszeczkę nad twoim wokalem, bo myślę, że sama nie jesteś świadoma tego, co masz i co możesz z nim zrobić - ocenił Czadoman.

 

 

- To nie było ani przerysowane, ani niesmaczne, ale było jakieś i mi się to szalenie podobało - przekonywała Shazza.

- Tu wszystko mi zagrało. Dziękuję uprzejmie. Ilonko jesteś w programie, walczysz dalej - skwitował krótko szef jury Marcin Miller.

Zmagania uczestników V edycji Disco Star można oglądać na antenie Polo TV w każdą sobotę o godz. 18.00. Każdy z odcinków po premierze w telewizji będzie można obejrzeć również w internecie na stronie Polo tv. Ten z Iloną Kurdziel odnajdziecie

(występ naszej wokalistki od 24,10 min. materiału).

Czekamy na kolejny występ uczennicy kraśnickiej Trójki w Disco Star.

 

Zdjęcia to screeny z materiału Disco Star Polo Tv

Najnowsze ogłoszenia