Ogłoszenie

Change My Mind - wytwórnia MyMusic wydała singiel, którego współproducentem jest kraśniczanin

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Verba, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, RedLips – to tylko kilkoro artystów, którzy muzykę tworzą pod patronatem wytwórni MyMusic. Teraz dołączył do nich Novosielsky, czyli Patryk Nowosielski, młody producent muzyczny z Kraśnika. Właśnie ukazał się singiel pod tytułem „Change My Mind”, który kraśniczanin wyprodukował razem z Adrianem Kaczyńskim (Andy Dust) i wokalistką Justyną Mincer (El Justino).

Patryk Nowosielski ma 23 lata. Od mniej więcej 10 lat rozwija swoje muzyczne hobby i bawi się w dj'kę.

- Tworzeniem muzyki bardziej profesjonalnie zajmuję się od 5 lat, robiąc to nie tylko dla siebie, ale i również dla innych. Do tej pory wydawałem w różnych zagranicznych wytwórniach. Teraz udało mi się, wspólnie z przyjaciółmi, wydać singiel w dużej polskiej wytwórni MyMusic – informuje Patryk Nowosielski.

Jak utwór reklamuje wytwórnia, to lekka, klubowa piosenka, która kojarzyć ma się z dzikimi plażami, zimnymi napojami i miłością. Czy tak jest? Sami oceńcie.

 

 

Singiel ten trafił również na składankę „We are clubbing. Spring break” na którym znajdą się utwory takich m.in. artystów jak: C-BooL, DJ Adamus, MBrother oraz Max Farenthide & Hubertuse. Wspomnianą płytę będzie można kupić m.in. tutaj i w salonach Empik.

Wcześniejsze utwory Nowosielsky'ego można odnaleźć na jego facebookowym fanpejdżu.

Najnowsze ogłoszenia