Ogłoszenie

Pogoda wygrała z Licealiami. Impreza przeniesiona na 2 czerwca

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na jutro (20 kwietnia) zaplanowane były V Licealia Powiatu Kraśnickiego, impreza skierowany do młodzieży z terenu powiatu kraśnickiego. Niestety pogoda pokrzyżowała szyki organizatorom wydarzenia, które miało się odbyć pod Sceną Letnią CKiP i na obiektach MOSiR-u. Zdecydowano się ją przenieść na czerwiec.

W programie Licealiów wpisane były m. in.: prezentacje szkół ponadgimnazjalnych, występy szkolnych zespołów muzycznych, turniej gier komputerowych, bumper ball, laser tag. W planach był także pokaz ratownictwa medycznego prezentowany przez Miejską Ochotniczą Straż Pożarną w Kraśniku oraz mecze piłki nożnej i siatkówki. Towarzyszyć im miała akcja honorowego oddania krwi w górnym. Do wspólnej zabawy mieli zachęcać Dj Erol, Dj Ziu-Teck oraz Dj Wesley, a różnego rodzaju przysmaki miały być serwowane z foodtruck'ów.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, dzisiaj organizatorzy (Starostwo Powiatowe w Kraśniku) wraz z dyrektorami szkół zdecydowali się przenieść imprezę ze względu na kiepską pogodę na inny termin. Licealia mają odbyć się 2 czerwca.

 

Najnowsze ogłoszenia