Ogłoszenie

Spring Rolls będą muzycznie dopingować maratończyków w Warszawie. Mogą zagrać też przed LP i Scorpionsami

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W najbliższą niedzielę biegowe święto w Kraśniku – II Półmaraton im 24. Pułku Ułanów, ale także największa biegowa impreza w Polsce, czyli ORLEN Warsaw Marathon. Tradycją już stało się, że warszawskim zawodom towarzyszą koncerty. Jednym z zespołów, który muzycznie będzie dopingował maratończyków w stolicy, będzie grupa Spring Rolls.

O tym kto zagra podczas warszawskiego maratonu zdecydowali słuchacze III Programu Polskiego Radia. Do udziału w głosowaniu zachęcaliśmy także na naszym portalu.


Zobacz też:

Zespół Spring Rolls może dodać energii maratończykom w Warszawie! Głosujemy
"Universum", czyli debiutancka płyta grupy Spring Rolls coraz bliżej
Jest już teledysk do piosenki "RGB" zespołu Spring Rolls. Wideo


Mobilizacja okazała się skuteczna. Nasi muzycy znaleźli się wśród 12 wykonawców, którzy otrzymali największą liczbę głosów, a tym samym zaproszenie do stolicy. Wyniki głosowania zostały zaprezentowane w niedzielnej audycji "Myśliwiecka 3/5/7" prowadzonej przez redaktora Piotra Stelmacha.

Warto dodać, że Spring Rolls to nie pierwszy muzyczny kraśnicki akcent na ORLEN Warsaw Marathon. W ubiegłym roku podczas tego wydarzenia zagrała Maszyna.

Tworzący Spring Rolls Artur Łukasik, Kuba Rachwał, Michał Swórka i Albert Wagner mają także szansę zaprezentować się jako support przed LP i Scorpionsami podczas Life Festival Oświęcim. Z ponad stu zgłoszonych zespołów wybrani zostali przez organizatorów do finałowej 35-tki na którą można głosować. Zrobić to można tutaj.

 

Poniżej fragment koncertu Spring Rolls podczas ubiegłorocznych Dożynek Powiatu Kraśnickiego w Zakrzówku.

 

 

Najnowsze ogłoszenia