Ogłoszenie

Wyślijmy MASZYNĘ i Spring Rolls na Slot Art Festiwal

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Slot Art Festival to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce. Przez pięć dni w Lubiążu na Dolnym Śląsku odbywają się dziesiątki warsztatów, imprez, projekcji filmowych, wykładów i oczywiście koncertów. Jeśli chodzi o te ostatnie, to jednym z elementów wydarzenia jest Scena Konkursowa w Wozowni. Szansę na zaprezentowanie na niej i na bilet na Dużą Scenę Slot Art Festiwal 2017 mają kraśnicka Maszyna i Spring Rolls.

Ostatnio sporo pisaliśmy o staraniach grupy Spring Rolls o to, by wziąć udział w ciekawych muzycznych wydarzenia. Artur Łukasik i spółka walczą też między innymi o udział w Slot Art Festival, ale apetyt na występ w tej imprezie ma również kraśnicka Maszyna.


Zobacz też:

Spring Rolls będą muzycznie dopingować maratończyków w Warszawie. Mogą zagrać też przed LP i Scorpionsami
Kraśnicka "Maszyna" doceniona przez magazyn "Teraz Rock"
Onet.Muzyka o teledysku do utworu "Niewidzialny" kraśnickiego zespołu Maszyna


Nasi specjaliści od mocnego brzmienia mają za sobą bardzo udany miniony rok. Maszyna miała okazję zagrać na kilku dużych imprezach, z bardzo dobrym odbiorem spotkał się ich klip do utworu "Niewidzialny" i cały ich debiutancki album „Milon Słów”. Krążek ten znalazł się w pierwszej dziesiątce kategorii Debiuty Roku 2016 w rankingu "Teraz Najlepsi 2016" magazynu „Teraz Rock”. Nasi muzycy są w formie i na pewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Może się o tym przekonać publiczność w Lubiążu.

 

 

Pierwszą weryfikację zrobili już organizatorzy festiwalu. Teraz o tym kto zagra na Scenie Konkursowej w Wozowni w ramach Slot Art Festival zdecydują internauci. Na obu naszych kandydatów można głosować tutaj.

Głosowanie trwa do 29 kwietnia. Do dzieła!!!

 

Foto za facebook.com/maszyna

Najnowsze ogłoszenia