Julia Chmielarska, młoda kraśnicka wokalistka, z Grand Prix i nagrodą dziennikarzy na drugim Zjeździe Młodych Gwiazd

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zjazd Młodych Gwiazd to odbywający się w Szczecinie ogólnopolski konkurs mający na celu promowanie wśród młodych wokalistów historii polskiej piosenki, najlepszych wzorców tekstowo-muzyczno-wokalne oraz wymianę doświadczeń opiekunów, wykonawców. Rewelacyjnie podczas tegorocznej edycji imprezy zaprezentowała się kraśniczanka Julia Chmielarska.

Do udziału w konkursie zapraszani są jedynie laureaci festiwali międzynarodowych i ogólnopolskich. Tym razem jego uczestnicy mieli za zadanie zmierzyć się z repertuarem Ireny Jarockiej.

Wśród wokalistów zaproszonych w tym roku do Szczecina znalazła się podopieczna Pawła Cieliczko Julia Chmielarska. Julka to między innymi uczestniczka krajowych eliminacji do festiwalu Eurowizja Junior, finalistka Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Koninie, zwyciężczyni XXII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży "My XXI Wiek" w Słonecznym Brzegu w Bułgarii.

 

 

 

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, kraśniczanka także w miniony weekend zaprezentowała się rewelacyjnie. Piosenką „Mój słodki Charlie" wyśpiewała sobie Grand Prix Konkursu i nagrodę dziennikarzy - Złotą Kaczkę.

Zjazd Młodych Gwiazd na żywo transmitowała TVP Rozrywka.

W konkursie oprócz Julii wystąpiły Zuza Jurkiewicz, Martyna Kaleta, Amelia Kurantowicz, Magdalena Mikulska, Amelia Rydzyńska, Oliwia Skóra, Alicja Szemplińska, Hanna Sztachańska, oraz Martyna Zygadło.

Fragmenty konkursowych występów można zobaczyć na wideo poniżej.

 

 


Zobacz też:

Emilia Rycerz i Julia Chmielarska wystąpią w finale Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Koninie

Eurowizja Junior. Kraśniczanka zaśpiewała w eliminacjach do Konkursu Piosenki
Kraśniczanka Julia Chmielarska na Scenie Talentów programu Petersburski Music Show
Eska.pl: Kraśniczanka Julia Chmielarska jak młoda Britney Spears i Christina Aguilera?


Foto i wideo Szczecińska Agencja Artystyczna