Ogłoszenie

Koncertowy piątek. Na rozgrzewkę PROFANUM oraz 0% NORMY, na deser FOLYA

Kultura i rozrywka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Muzyczne wydarzenie, które zapowiadamy już od kilku tygodni, czyli koncert zespołu FOLYA w Kraśniku już jutro (piątek, 17 października). Zanim uczestników imprezy w Chillout Club do zabawy porwie wspomniany kielecki kwartet rockowy, czeka ich jednak jeszcze spotkanie z dwiema innymi kapelami.

Na rozgrzewkę zaprezentują się młody, początkujący zespół z Kraśnika PROFANUM oraz grupa 0% NORMY z Rzeszowa.

Jeżeli chodzi o drugi z bandów, to każdy z jego członków ma już za sobą sporo muzycznych doświadczeń związanych z innymi projektami podkarpackiej sceny rockowej. Wspólna przygodę zaczęli w 2016 roku i już maja na swoim koncie pierwsza płytę zatytułowaną „Początek”.

 

 

Obecnie zespół, który tworzą Mateusz Wójcik (wokalista) oraz bracia Krzysiek i Marek Sebzda (gitarzyści) oraz Marceli Golonka (obecny perkusista), pracuje nad long play-em, który planuje wydać w 2018 roku.

Głównym punktem wieczoru będzie koncert grupy FOLYA. Kielczanie będą promować w Kraśniku swoją druga płytę, która nosi tytuł „W nieskończoność”, a ukaże się pod koniec tego roku. Znajdzie się na niej dwanaście piosenek, w tym dziewięć po polsku.

- Opowiadają o naszych tęsknotach za wolnością, za nieskończonością - wokół nas i w nas - mówi Kamil Wojtczak, wokalista i gitarzysta zespołu FOLYA.

Nieco więcej o zespole można dowiedzieć się z naszej pierwszej zapowiedzi koncertu (znajdziecie ją tutaj), a najlepiej zobaczyć i posłuchać ich osobiście.

 

Koncert odbędzie się w piątek, 17 listopada w Chillout Club (Kraśnik, ul. Mickiewicza 1c), początek o godz. 20:00. Bilety w przedsprzedaży 10 PLN (kupbilecik), a w dniu koncertu 15 PLN.

Najnowsze ogłoszenia